Daugaviņam ”-3”, ”Dukla” pusfināla sēriju sāk ar neveiksmi (VIDEO)

Ar zaudējumu Slovākijas Ekstralīgas pusfināla sēriju šovakar uzsāka Latvijas hokejistu Kristofera Binduļa un Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Mihalovčes “Dukla”, kas mājās ar 2:3 (1:1, 0:1, 1:1) piekāpās “Nitra” un sērijā līdz četrām uzvarām nonāca iedzinējos ar 0-1.

“Dukla” 54. minūtē panāca uz tablo 2:2, bet jau pēc 46 sekundēm Filips Bajteks atguva viesiem vadību.

Bindulis 20 minūtēs un piecās sekundēs izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Aizsargs 32 regulārā čempionāta spēlēs izcēlās ar diviem precīziem metieniem un piecām rezultatīvām piespēlēm, bet sešos Play-off mačos atdevis vienu piespēli.

Tikmēr Daugaviņš uz ledus pavadīja 21 minūti un 12 sekundes, kuru laikā atzīmējās ar negatīvu lietderības koeficientu ”-3”.

Uzbrucējs regulārajā sezonā 47 spēlēs guva 11 vārtus un atdeva 43 rezultatīvas piespēles. Savukārt sešos Play-off mačos Daugaviņš nopelnījis četrus (1+3) punktus.

Sērijas otrā spēle paredzēta rītvakar, plkst. 19:00. Tā tiks aizvadīta Mihalovčē.