Čukstes “Ocelari” izcīnījuši ceturto Čehijas Ekstralīgas čempiontitulu pēc kārtas (VIDEO)

Šovakar sestajā Čehijas Ekstralīgas fināla mačā Latvijas izlases aizsarga Kārļa Čukstes Tršinecas “Ocelari” komanda ar rezultātu 4:1 (1:0, 0:0, 3:1) mājās uzvarēja Hradeckrāloves “Mountfield” vienību un izcīnīja Čehijas čempiontitulu.

Čukste šajā spēlē uz ledus pavadīja 19 minūtes un 58 sekundes, trīs reizes meta pa vārtiem, bloķēja vienu metienu un laukumu pameta ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Pirmā perioda 14. minūtē “Ocelari” aizsargs Martins Marinčins atklāja mača rezultātu.

Otrajā trešdaļā komandas ar vārtu guvumiem neapmainījās, bet trešā mača nogriežņa septītajā minūtē Mislavs Rosandičs panāca izlīdzinājumu.

Trīs minūtes pirms pamatlaika noslēguma Libors Hudačeks atjaunoja mājinieku pārsvaru. Andrejs Nestrašils un Marko Dano 19. minūtē ieraidīja ripu tukšos “Mountfield” vārtos, nodrošinot uzvar gan mačā, gan finālsērijā.

Čukstem šosezon 49 cīņās astoņi punkti (2+6), bet deviņās Play-off spēlēs aizsargam divi vārtu guvumi un rezultatīva piespēle.

“Ocelari” izcīnījuši uzvaru sērijā ar rezultātu 4-1. Tršinecas klubs izcīnījis ceturto Čehijas čempiontitulu pēc kārtas. Jāpiemin, ka 2020. gadā Covid-19 pandēmijas dēļ netika aizvadītas izslēgšanas spēles.