Čukstes komandas biedrs izceļas ar lielisku vārtu guvumu (VIDEO)

Latvijas hokeja izlases aizsarga Kārļa Čukstes pārstāvētās Čehijas Ekstralīgas komandas Tršinecas “Ocelari” uzbrucējs Libors Hudačeks vakardienas Play-off mačā izcēlās ar vienreizēju vārtu guvumu.

Hokejazinas.com” jau vēstīja, ka Čukstes klubs vakar ar rezultātu 5:1 mājās pieveica Prāgas “Sparta” vienību un izcīnīja vietu Čehijas Ekstralīgas pusfinālā.

Hudačeks ar vārtu guvumu izcēlās trešā perioda astotajā minūtē, atņemot ripu pretinieku aizsargam, izlaužoties vienatnē pret vārtsargu un, izliekot nūju starp kājām, pārspēja “Sparta” ripu ķērāju Jakubu Kovāržu.

Šajā regulārajā sezonā Hudačeks 48 spēlēs izcēlās ar 20 vārtu guvumiem un 12 rezultatīvām piespēlēm, bet deviņās Play-off cīņās hokejists savam kontam pievienojis trīs precīzus metienus un divas piespēles.

Pusfinālā Čukstes vienībai nāksies cīnīties pret regulārās sezonas čempioniem Pardubices “Dynamo”.