Čukstes klubs pēdējā minūtē izglābjas, bet piedzīvo zaudējumu (VIDEO)

IIHF Čempionu hokeja līgas H grupas otrajā mačā Latvijas hokeja izlases aizsarga Kārļa Čukstes pārstāvētā Triņecas “Ocelari” komanda papildlaikā ar rezultātu 2:3 (0:0, 0:0, 2:2, 0:1) piekāpās Zviedrijas klubam Šellefteo “AIK”.

Pirmajos divos periodos komandas ar vārtu guvumiem neapmainījās, bet trešās trešdaļas otrajā minūtē mača rezultātu atklāja 19 gadus vecais “AIK” kluba aizsargs Antons Olsons.

Trešā perioda piektajā minūtē Šellefteo komandas uzbrucējs Rikards Hugs dubultoja pārsvaru. Čukstes klubs gan nemeta plinti krūmos – veterāns Martins Ružička devītajā minūtē samazināja rezultāta starpību līdz minimumam.

Triņecas vienība perioda beigās tomēr spēja izglābties, neizšķirtu rezultātu panākot Milošam Romānam.

Papildlaikā tomēr uzvaru izcīnīja Šellefteo “AIK”, uzvaras vārtus vien minūti pirms beigām gūstot Džonatanam Džonsonam.

Kārlis Čukste šajā mačā uz ledus pavadīja 14:05 minūtes, izdarīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem, nobloķēja vienu pretinieku metienu, kā arī pameta laukumu ar neitrālu lietderības koeficientu.

Nākamais mačs “Orlecari” vienībai piektdien, 9. septembrī, plkst. 18:00, Čukstes klubam lūkojot revanšēties pret Šellefteo “AIK”.