Čukstem pirmais punkts ČL, Latvijas hokejistu klubi piedzīvo zaudējumus (VIDEO)

Latvijas izlases aizsargs Kārlis Čukste šovakar nopelnīja savu pirmo rezultativitātes punktu IIHF Čempionu līgā, taču viņa rezultatīvais sniegums neglāba Čehijas Ekstralīgas klubu Triņecas ”Ocelari” no zaudējuma.

Čukstes pārstāvētā ”Ocelari” H apakšgrupas mačā rezultatīvā cīņā savā laukumā ar 4:5 (0:2, 2:2, 2:1) piekāpās Zviedrijas hokeja līgas (SHL) klubam Šellefteo AIK un piedzīvoja otro zaudējumu trijās aizvadītajās Čempionu līgas spēlēs. Triņecas klubam šī bija otrā neveiksme pēc kārtas.

Latviešu aizsargs 39. minūtē rezultatīvi asistēja komandas otrajā vārtu guvumā un palīdzēja ”Ocelari” tobrīd panākt 2:4. Čukstem tas bija pirmais rezultativitātes punkts Čempionu līgas turnīrā.

Čukste šovakar laukumā pavadīja 17 minūtes un 22 sekundes, kuru laikā izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem un ieguva negatīvu lietderības koeficientu (-1).

”Ocelari” ar trijos mačos izcīnītiem četriem punktiem šobrīd ieņem trešo vietu H apakšgrupā. Nākamais mačs Triņecas komandai paredzēts jau 11. septembrī, kad būs jātiekas ar grupas pēdējās vietas īpašnieci Belfāstas ”Giants”.

Oskara Batņas pārstāvētā Mikeli “Jukurit” ar 3:4 (1:0, 1:1, 1:3) zaudēja “Lulea” A grupas spēlē. Batņa pie punktiem netika. Pēc trim mačiem “Jukurit” ieņem 3. vietu ar vienu uzvaru trīs mačos.

Tāpat neveiksmi cieta arī Artūra Kuldas pārstāvētā ”Villacher SV”, kas F apakšgrupas mačā ar 1:2 (0:1, 0:0, 1:1) atzina ”Farjestad” pārākumu. Arī Kuldam neizdevās izcelties ar rezultatīvu sniegumu. ”Villacher SV” aizvadītajos trijos mačos nav tikusi pie neviena punkta un ieņem pēdējo vietu savā apakšgrupā.

Autors: Rainers Rogs Avots: CHL