Čukstem pirmais punkts sezonā, rezultatīvi arī Indrašis un Golovkovs

Latvijas hokejisti Kārlis Čukste, Miks Indrašis un Georgs Golovkovs šovakar izcēlās ar rezultatīvu sniegumu Zviedrijas pēc spēka otrajā līgā (Allsvenskan).

Čukstes un Indraša pārstāvētā “Brynas IF” mājās ar 7:4 (2:2, 0:2, 5:0) sakāva “Djurgardens IF”.

Čukste (astoņās spēlēs 0+1) 13. minūtē asistēja “Brynas IF” otrajos vārtos.

Latvijas izlases aizsargs laukumā pavadīja 19 minūtes, izpildot vienu metienu pa pretinieku vārtiem un nopelnot pozitīvu lietderības koeficientu ”+3”.

Indrašis (astoņos mačos 3+4) 59. minūtē atzīmējās ar rezultatīvu piespēli komandas pēdējā vārtu guvumā.

Latvijas izlases uzbrucējs 18 minūšu un 57 sekunžu laikā trīsreiz apdraudēja sāncenšu cietokšņa drošību, pielietoja vienu spēka paņēmienu un tika pie pozitīva lietderības koeficienta ”+1”.

“Brynas IF” ar 19 punktiem astoņās spēlēs ieņem otro vietu līgā.

Uzbrucēja Georga Golovkova rezultatīvā piespēle neglāba “Ostersunds IK” no zaudējuma savā laukumā ar 3:4 (0:0, 1:1, 2:3) mačā pret “Almtuna”.

Golovkovs (deviņos mačos 0+4) 29. minūtē asistēja komandas pirmajos vārtos.

Latvijas uzbrucējs uz ledus atradās 13 minūtes un 35 sekundes, reizi metot pa vārtiem, izpildot vienu spēka paņēmienu, nopelnot divas soda minūtes un laukumu pametot ar neitrālu lietderību.

“Ostersunds IK” ar 12 punktiem deviņās spēlēs atrodas septītajā pozīcijā.

Uzbrucēja Bruno Osmaņa pārstāvētā Ūmeo “IF Bjorkloven” mājās ar 5:0 (2:0, 1:0, 2:0) sagrāva Nībro “Vikings”, kam diskvalifikācijas dēļ šajā mačā nevarēja palīdzēt uzbrucējs Rihards Marenis.

Osmanis (divās spēlēs 0+0) sev atvēlētajās divās minūtēs un četrās sekundēs atzīmējās ar vienu metienu un neitrālu lietderības koeficientu.

Marenis (septiņos mačos 3+3) varēs atgriezties laukumā 20. oktobra spēlē pret Upsālas “Almtuna”.

“IF Bjorkloven” ar 19 punktiem deviņos mačos ir līgas līdere, bet “Vikings” ar 18 punktiem deviņās spēlēs ierindojas trešajā pozīcijā.

Savukārt uzbrucēja Filipa Bunča pārstāvētā “Vasterviks IK” izbraukumā ar 1:5 (0:2, 0:2, 1:1) atzina “Vasteras” pārākumu.

Buncis (deviņos mačos 0+0) 17 minūšu un 40 sekunžu laikā divreiz apdraudēja sāncenšu cietokšņa drošību, uzvarēja septiņos no 13 (53,85%) iemetieniem un ieguva neitrālu lietderību.

“Vasterviks IK” ar pieciem punktiem deviņos mačos ieņem pēdējo vietu līgā.

Autors: Rainers Rogs Avots: Allsvenskan