Cjunskis: Pārbaudes spēlēs satraukums bija lielāks nekā NL debijā

Latvijas hokejists Roberts Cjunskis, kurš nesen piedzīvoja debiju Šveices hokeja līgas (NL) komandas “Lugano” rindās, sarunā ar “Sportacentrs.com” pastāstīja par pirmajiem mačiem.

13. oktobrī Cjunskis no Šveices U-20 līgas saņēma izsaukumu uz NL komandu un uzreiz piedzīvoja debiju “Lugano” rindās.

Cjunskis starpsezonā piedalījās vairākās pārbaudes spēlēs.

“Aizvadīju diezgan labu augustu – trenējos kopā ar lielo komandu, aizvadīju pārbaudes spēles, guvu vārtus. Sapratu līmeni. It kā laba vasara, bet atkal attapos junioros. “Lugano” bija 17 uzbrucēji, un es paliku aiz strīpas. Kluba vadība bija priecīga par sniegumu, bet neko vairāk neteica. Cik esmu dzirdējis, Šveicē saziņa ar vadību ir tieši tāda – neko lieku uz priekšu viņi nesaka un nesola, izvēlas pārāk nekomunicēt.

Zināju, ka esmu pietiekami labs, lai spēlētu pie pirmās komandas. Pats zināju, taču galvā traucēja nosūtīšana uz neziņu – kad pasauks atpakaļ, vai pasauks atpakaļ?” stāsta Cjunskis.

“Pēc visiem treniņiem un pārbaudes spēlēm – augustā satraukums bija lielāks nekā debijā. Biju diezgan mierīgs. Ilgi un daudz trenējos šim brīdim, tāpēc gaidīju, ka būšu nervozāks,” savu debiju NL komentē uzbrucējs.

20 gadus vecais Cjunskis pirmajā mačā neizcēlās ne ar ko ievērības cienīgu, taču otrajā spēlē guva savus pirmos vārtus.

“Uz pirmajām spēlēm neizgāju ar domu iemest vārtus. Vienkārši gribēju pieturēties pie savas spēles, darīt to, ko no manis prasa. Pareizajā laikā biju pareizajā vietā. lielākas uzslavas pelnījuši maiņas biedri,” pirmos vārtus atminās uzbrucējs.

Cjunskis arī minēja, ka uz Šveici dzīvot pārcēlās 13 gadu vecumā, un kādu brīdi apmetās pie Elvja Merzļikina, kurš tobrīd spēlēja “Lugano” rindās.

Nākamā spēle Cjunska pārstāvētajai “Lugano” paredzēta jau šovakar, 20. oktobrī, pret “EHC Biel-Bienne”.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: Sportacentrs.com

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)