Cibuļskim vārti, Bukartam 0+2, rezultatīvs arī Jaks

Šovakar Čehijas Ekstralīgā norisinājās spēles vairāku Latvijas hokejistu pārstāvētajām komandām.

Trīs Latvijas izlases aizsargu – Jāņa Jaka, Ralfa Freiberga, Kristapa Zīles – pārstāvētā Litvinovas “Verva” ar 2:1 (2:1, 0:0, 0:0) pārspēja Māra Bičevska pārstāvēto “Mlada Boleslav”.

Jaks rezultatīvi asistēja pirmajos “Verva” vārtos.

Freibergs nospēlētajās 13:33 minūtēs bloķēja vienu metienu un nopelnīja četras soda minūtes. Jaks 15:41 minūtēs trīsreiz meta pa pretinieku vārtiem, bloķēja vienu metienu un pabeidza maču ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”. Zīle bloķēja divus metienus un pameta laiukumu ar pozitīvu lietderību “+1” nospēlētās 21:19 minūtēs. Visbeidzot, Bičevskis pretinieku nometnē uzvarēja 12 no 16 iemetieniem (75%) un iekrāja negatīvu lietderību “-1” aizvadītajās 15:55 minūtēs.

Roberts Bukarts ar divām rezultatīvām piespēlēm palīdzēja Vitkovices “Ridera” sagraut Karlovi Vari  “Energie” ar 6:1 (2:0, 3:0, 1:1).

Bukarts asistēja piektajos un sestajos vārtos. Šosezon 49 spēlēs latvietis sakrājis 47 (21+26) punktus.

Bukarts nospēlētajās 18:52 minūtēs trīsreiz meta pa vārtiem un pabeidza spēli ar lietderību “+2”.

Kladno “Rytiri” ar Oskaru Cibuļski un Kristapu Sotnieku sastāvā piekāpās Prāgas “Sparta” ar 3:4 (1:2, 1:2, 1:0).

Cibuļskis izcēlās ar vārtu guvumu, gūstot pirmos “Rytiri” vārtus 18. minūtē ar spēcīgu metienu no attāluma.

Cibuļskis 19:44 minūtēs uz ledus veica vienu metienu pa vārtiem, kurš bija rezultatīvs. Savukārt, Sotnieks saņēma divas soda minūtes, trīsreiz meta pa vārtiem un pabeidza maču ar “+1”.

Kārlis Čukste netika iekļauts Tršinecas “Ocelari” pieteikumā uzvarā pār Plzeņas “Škoda” ar 5:4.