Cibuļskim uzvaras vārti pret latviešu pārstāvēto ”Verva”, rezultatīvs arī Jaks (VIDEO)

Latvijas izlases aizsargi Oskars Cibuļskis un Jānis Jaks šovakar izcēlās ar rezultatīvu sniegumu Čehijas Ekstralīgā savstarpējā mačā.

Mūsu hokejistu pārstāvēto klubu duelī Cibuļska un aizsarga Kristapa Sotnieka pārstāvētā Kladno ”Rytiri” svinēja uzvaru mājās ar 5:2 (1:o, 2:0, 2:2) pār Jaka, Kristapa Zīles un Ralfa Freiberga pārstāvēto Litvīnovas ”Verva”.

Cibuļskis 32. minūtē, izceļoties pirmo reizi sezonā, guva komandas uzvaras vārtus un tobrīd uz tablo panāca pārliecinošo 3:0.

Savukārt Jaks 54. minūtē, spēlējot skaitliskajā vairākumā, asistēja ”Verva” pirmajā vārtu guvumā un palīdzēja komandai samazināt rezultāta starpību līdz divu vārtu deficītam – 1:3.

Cibuļskis nospēlēja 18 minūtes un 54 sekundes, izdarot divus metienus pa pretinieku vārtiem, bloķējot vienu sāncenšu metienu un nopelnot pozitīvu lietderības koeficientu +3.

Latvijas izlases aizsargs šosezon 42 mačos ir sakrājis astoņus (1+7) punktus.

Tikmēr Sotnieks 19 minūšu un 40 sekunžu laikā atzīmējās ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Jaks laukumā pavadītajās 18 minūtēs un 14 sekundēs reizi apdraudēja pretinieku cietokšņa drošību, saņēma divas soda minūtes un ieguva negatīvu lietderības koeficientu -2.

Zīle 19 minūšu un 55 sekunžu laikā izpildīja piecus metienus pa sāncenšu vārtiem, pielietoja divus spēka paņēmienus un tika pie negatīva lietderības koeficienta -1.

Savukārt Freibergs nospēlētajās 17 minūtēs un 22 sekundēs bloķēja vienu pretinieku metienu un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Autors: Rainers Rogs Avots: Čehijas Ekstralīga