Cibuļskim piespēle, “Blue Fox” izcīna sauso uzvaru

Šovakar Latvijas hokejistu Oskara Cibuļska un Andra Džeriņa pārstāvētā Dānijas hokeja līgas (Metal Ligaen) komanda Herningas “Blue Fox” ar rezultātu viesos 4:0 (2:0, 1:0, 1:0) apspēlēja Rungstedas “Seier Capital” vienību

Cibuļskis šajā mačā tika pie rezultatīvas piespēles un divas reizes meta pa vārtiem.

Latvijas izlases aizsargs rezultatīvo piespēli nopelnīja trešā perioda 19. minūtē, palīdzot Matiasam Bau Hansenam ieraidīt ripu tukšos vārtos un panākt rezultātu 4:0.

Tikmēr Džeriņš šajā cīņā divreiz meta pa pretinieku vārtiem.

Cibuļskis šosezon 11 spēlēs nopelnījis trīs rezultatīvas piespēles, bet Džeriņš trīs mačos pie punktiem nav ticis.

“Blue Fox” ar 11 spēlēs nopelnītiem 17 punktiem atrodas ceturtajā vietā Dānijas līgā.

Cibuļska un Džeriņa klubam nākamā spēle paredzēta mājās 13. oktobrī plkst. 20:30 pret Ālborgas “Pirates”.