Buncis un Razgals rezultatīvi savstarpējā mačā, Zabusovam punkts pret Ozolu

Latviešu uzbrucēji Filips Buncis un Frenks Razgals šovakar izcēlās ar rezultatīvu sniegumu savstarpējā Slovākijas Ekstralīgas astotdaļfināla spēlē. Tikmēr citā latviešu derbijā rezultatīvs bija uzbrucējs Patriks Zabusovs.

Bunča pārstāvētā ”Nitra” izbraukumā ar 2:1 (0:1, 1:0, 1:0) apspēlēja Razgala pārstāvēto “Poprad” un sērijā panāca 2-0.

Mājinieki, Razgalam izceļoties ar rezultatīvu piespēli, piektajā minūtē atklāja mača rezultātu, bet Buncis 34. minūtē atjaunoja uz tablo līdzsvaru – 1:1.

Buncis nospēlēja vien 11 minūtes un 17 sekundes, izpildot trīs metienus pa pretinieku vārtiem, uzvarot četros no desmit (40%) iemetieniem un nopelnot pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Latviešu uzbrucējs regulārajā sezonā 45 spēlēs atzīmējās ar astoņiem vārtiem un 12 rezultatīvām piespēlēm, bet šovakar tika pie pirmā punkta (1+0) divos aizvadītajos izslēgšanas mačos.

Savukārt Razgals laukumā pavadītajās 18 minūtēs un 36 sekundēs tika pie pozitīva lietderības koeficienta +1.

Latviešu hokejists regulārajā čempionātā 34 cīņās izcēlās ar septiņiem vārtiem un tikpat rezultatīvām piespēlēm, bet šovakar nopelnīja pirmo (0+1) punktu divos izslēgšanas mačos.

Tikmēr Patrika Zabusova rezultatīvā piespēle neglāba Mihalovčes “Dukla”, kuras sastāvā laukumā nedevās aizsargs Kristaps Bazēvičs un uzbrucējs Vitālijs Pavlovs, no zaudējuma mājās ar 4:6 (0:1, 1:1, 3:4) mačā pret aizsarga Patrika Ozola pārstāvēto Trenčīnas “Dukla”. Sērijā rezultāts kļuvis 1-1.

Latvijas uzbrucējs 58. minūtē asistēja komandas trešajā vārtu guvumā un palīdzēja laukuma saimniekiem tobrīd panākt 3:5.

Zabusovs nospēlēja 17 minūtes un 11 sekundes, četras reizes metot pa vārtiem, nopelnot astoņas soda minūtes un laukumu pametot ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Latvijas hokejists 39 regulārās sezonas spēlēs izcēlās ar 11 vārtu guvumiem un desmit rezultatīvām piespēlēm. Vienīgajā aizvadītajā izslēgšanas mačā Zabusovs ir ticis pie rezultatīvas piespēles.

Savukārt Ozols 13 minūšu un 33 sekunžu laikā atzīmējās ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Regulārajā čempionātā latviešu aizsargs 34 spēlēs izcēlās ar diviem precīziem metieniem un trīs rezultatīvām piespēlēm, bet aizvadītajos divos izslēgšanas mačos viņš ir palicis bez punktiem.