Buncis turpina demonstrēt rezultatīvu sniegumu, Cibuļskim vārti sagrāvē (VIDEO)

Šovakar Dānijas hokeja līgas (Metal Ligaen) spēlē Latvijas uzbrucēja Filipa Bunča pārstāvētā Odenses “Bulldogs” viesos ar 4:3 (1:1, 1:1, 1:1, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā apspēlēja Rodovres “Mighty Bulls”.

Buncis otrās trešdaļas devītajā minūtē ar piespēli palīdzēja izvirzīties vadībā 2:1, taču trešā perioda 17. minūtē pats panāca 3:3. Buncis nespēja realizēt bullīti.

Uzbrucējs veica četrus metienus pa vārtiem un uzvarēja piecus no 13 iemetieniem.

Šosezon uzbrucējs sešās spēlēs nopelnījis deviņus (6+3) punktus.

“Bulldogs” ar 14 punktiem sešos mačos ir līgas vicelīdere. Nākamo spēli Bunča pārstāvētais klubs aizvadīs 1. oktobrī izbraukumā pret Ālborgas “Pirates”.

Tikmēr vārtsarga Jāņa Fecera un aizsarga Oskara Cibuļska pārstāvētā Herningas “Blue Fox”, spēlējot mājās, ar 7:3 (2:1, 4:0, 1:2) sagrāva Esbjergas “Energy”.

18 gadus vecais Fecers sargāja zilo lapsu vārtus, tiekot galā ar 17 no 20 metieniem.

Feceram šī bija piektāspēle sezonā, no kurām četrās spējot izcīnīt uzvaru. Viņš atvairījis 86,1% metienu, ielaižot vidēji 2,80 ripas spēlē.

Cibuļskis 13. minūtē asistēja komandas ceturtajos vārtos, bet piecas minūtes vēlāk vairākumā guva vārtus – 6:1. Aizsargs divreiz meta pa vārtiem.

Latvijas izlases aizsargs šosezon septiņās spēlēs izcēlies ar diviem vārtu guvumiem un divām rezultatīvām piespēli.

“Blue Fox” ar 11 punktiem septiņos mačos atrodas ceturtajā pozīcijā. Nākamo spēli latviešu pārstāvētā komanda aizvadīs 1. oktobrī pret Rungstedas “Seier Capital”.