Buncis rezultatīvs latviešu duelī Zviedrijā, Golovkovam ”-2”

Latviešu uzbrucējs Filips Buncis šovakar izcēlās ar rezultatīvu piespēli Zviedrijas pēc spēka otrajā līgā (Allsvenskan).

Bunča pārstāvētā “Vasterviks IK”, spēlējot izbraukumā, līgas pastarīšu duelī papildlaikā ar 3:2 (0:1, 2:0, 0:1, 1:0) pārspēja uzbrucēja Georga Golovkova pārstāvēto “Ostersunds IK”.

Latvijas hokejists 27. minūtē, spēlējot skaitliskajā vairākumā, asistēja “Vasterviks IK” pirmajā vārtu guvumā.

Buncis 15 minūtēs un astoņās sekundēs izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, uzvarēja piecos no astoņiem (62,5%) iemetieniem un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Uzbrucējs šosezon 19 mačos atzīmējies ar diviem precīziem metieniem un vienu rezultatīvu piespēli.

Golovkovs uz ledus pavadīja 16 minūtes un 42 sekundes, reizi apdraudot pretinieku vārtu drošību, nopelnot divas soda minūtes un laukumu pametot ar negatīvu lietderības koeficientu ”-2”.

Uzbrucējs šosezon 17 spēlēs guvis divus vārtus un atdevis četras rezultatīvas piespēles.

“Vasterviks IK” ar 19 punktiem tikpat mačos ieņem 13. vietu 14 komandu konkurencē, bet “Ostersunds IK” ar 17 punktiem 17 spēlēs ierindojas pēdējā pozīcijā.

Autors: Rainers Rogs Avots: Allsvenskan