Buncis Odensē gūst divus vārtus, “Bulldogs” tabulā pirmie (VIDEO)

Šovakar Dānijas hokeja līgas (Metal Ligaen) regulārās sezonas spēli aizvadīja  Latvijas uzbrucēja Filipa Bunča pārstāvētā  komanda Odenses “Bulldogs”.

Odenses komanda savā laukumā tikās ar “Rungsted” hokejistiem un izcīnīa uzvaru ar rezultātu 5:1.

Buncis aizvadītajā mačā spēlēja pirmajā maiņā un guva divus vārtus. Otrā perioda 2. minūtē Buncis, aizmūkot no pretiniekiem, izgājienā panāca 1:0, bet 11. minūtē guva savas komandas ceturtos vārtus.

Labu spēli “Bulldogs” rindās aizvadīja zviedru vārtsargs Fredriks Bergviks, kurš atvairīja 11 no 12 pretinieku metieniem. Vienīgo ripu viņš ielaida trešā perioda 19. minūtē.

“Bulldogs” komanda ar 10 punktiem četrās spēlē Dānijas čempionātā ieņem pirmo vietu. Buncis četrās spēlēs sakrājis piecus rezultativitātes punkus (4+1).

Aizvadītajā sezonā Buncis pārstāvēja Zviedrijas pēc spēka otrās līgas (Allsvenskan) komandu “Vasterviks IK”, kas izkrita uz zemāku divīziju.