Buncis jauno sezonu sāk ar uzvaru Dānijā

Šovakar jaunās sezonas pirmo spēli aizvadīja Latvijas uzbrucēja Filipa Bunča pārstāvētā Dānijas hokeja līgas (Metal Ligaen) komanda Odenses “Bulldogs”.

“Bulldogs” hokejisti izbraukumā tikās ar “Herlev” vienību un izcīnīja uzvaru ar rezultātu 3:2. Uzvaras vārti tika gūti trešā perioda 19. minūtē, kad viesi bija precīzi mazākumā.

Buncis aizvadītajā mačā spēlēja pirmajā maiņā, taču rezultativitātes punktus nesakrāja.

“Herlev” komanda pa vārtiem izdarīja 20 metienus, savukārt “Bulldogs” rēķinā 22 metieni.

Aizvadītajā sezonā Buncis pārstāvēja Zviedrijas pēc spēka otrās līgas (Allsvenskan) komandu “Vasterviks IK”, kas izkrita uz zemāku divīziju.

Uzbrucējs 52 regulārā čempionāta spēlēs izcēlās ar deviņiem precīziem metieniem un astoņām rezultatīvām piespēlēm, bet sešos play-out mačos savam kontam pievienoja četrus punktus.