Buncis gūst vārtus, bet vietu 2. līgā saglabā Golovkova klubs (VIDEO)

Ceturto uzvaru cīņā par palikšanu Zviedrijas pēc spēka otrajā līgā (Allsvenskan) šovakar izcīnīja uzbrucēja Georga Golovkova pārstāvētā “Ostersunds IK”.

Golovkova pārtāvētā komanda izbraukumā ar rezultātu 5:1 pārspēja uzbrucēja Filipa Bunča pārstāvēto “Vasterviks IF”, sērijā triumfējot ar 4-2.

Golovkovs šim mačam netika pieteikts, savukārt Buncis spēlēja pirmajā maiņā un otrajā periodā guva savas komandas vienīgos vārtus.

Uzbrucējs laukumā pavadīja 17 minūtes, kuru laikā izdarīja vienu metienu, uzvarēja septiņus no 17 iemetieniem, kā arī pielietoja vienu spēka paņēmienu.

Līdz ar uzvaru “Ostersunds IK” saglabāja vietu 2. līgā, bet, visticamāk, Bunča pārstāvētajai komandai nāksies atstāt Allsvenskan čempionātu.