Buncis cīņu par izdzīvošanu turpina rezultatīvi

Zviedrijas pēc spēka 2. līgas (Allsvenskan) izdzīvošanas otrajā spēlē Filipa Bunča pārstāvētā “Vasterviks IK” ar rezultātu 6:2 (2:1, 1:0, 3:1) apspēlēja uzbrucēja Georga Golovkova “Ostersunds IK”.

Play-out tiek aizvadīts līdz kādas komandas četrām uzvarām. Zaudētājai nāksies pamest “Allsvenskan” līgu. Šobrīd rezultāts sērijā 2-1 “Vasterviks IK” labā.

Buncis otrās trešdaļas sākumā rezultatīvi piespēlēja komandas trešajos vārtos. Uzbrucējs 19:02 minūtēs uzvarēja astoņus no 17 iemetieniem, nopelnīja divas soda minūtes un pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Buncis 52 regulārās sezonas cīņās tika pie deviņoem vārtu guvumiem un astoņām piespēlēm, kam trīs izslēgšanas mačos viņš pievienojis vienu precīzu metienu un divas piespēles.

Golovkovs mačam netika pieteikts.

Regulārajā sezonā 32 spēlēs Golovkovs guva trīs vārtus un atdeva 12 piespēles, bet vienā Play-off spēlē hokejists punktus pie punktiem nav ticis.

Sērijas ceturtā spēle plānota 18. martā.