Buncis cīņu par izdzīvošanu “Allsvenskan” iesāk ar 1+1 latviešu derbijā

Zviedrijas pēc spēka 2. līgā (Allsvenskan) sākusies cīņa par izdzīvošanu jeb Play-out.

Play-out tiek aizvadīts līdz kādas komandas četrām uzvarām. Zaudētājai nāksies pamest “Allsvenskan” līgu.

Pirmajā spēlē Filipa Bunča pārstāvētā “Vasterviks IK” ar rezultātu 3:1 (1:0, 1:0, 1:1) apspēlēja Georga Golovkova “Ostersunds IK”.

Buncis atdeva rezultatīvu piespēli komandas pirmajos vārtos 9. minūtē. Vēlāk, 53. minūtē, Buncis realizēja skaitlisko vairākumu, uzstādot mača gala rezultātu.

Nospēlētajās 16:03 minūtēs uzbrucējs piecas (!!!) reizes meta pa vārtiem, uzvarēja piecus no astoņiem iemetieniem un pabeidza maču ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Regulārajā sezonā Buncis 53 spēlēs guva desmit vārtus un atdeva deviņas rezultatīvas piespēles.

Golovkovs mačam tika pieteikts kā 13. uzbrucējs, pavadīja laukumā piecas minūtes un 13 sekundes, kurās saņēma divas soda minūtes.

Uzbrucējs izlaida pēdējās 13 spēles.

Regulārajā sezonā Golovkovs 33 spēlēs izcēlās ar trīs vārtu guvumiem un 12 rezultatīvām piespēlēm.

Sērijas otrā spēle paredzēta 13. februārī.