Buncim vārti uzvarā pār Slovākijas čempioni (VIDEO)

Latviešu uzbrucējs Filips Buncis šovakar izcēlās ar gūtiem vārtiem Slovākijas Ekstralīgā pret valsts čempioni.

Bunča vārtu guvums palīdzēja ”Nitra” mājās ar 3:2 (3:0, 0:1, 0:1) pieveikt Bratislavas ”Slovan”.

Latvijas uzbrucējs devītajā minūtē guva komandas otros vārtus un tobrīd panāca uz tablo 2:0.

Buncis trīs reizes apdraudēja sāncenšu cietokšņa drošību, uzvarēja vien divos no 11 (18,18%) iemetieniem un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Latviešu centra uzbrucējs šosezon 41 spēlē ir sakrājis 19 (8+11) punktus.

Uzbrucēja Frenka Razgala pārstāvētā ”Poprad” izbraukumā ar 4:3 (1:1, 2:2, 1:0) apspēlēja cita uzbrucēja Mārtiņa Karsuma pārstāvēto ”Liptovsky Mikulas”.

Razgals izpildīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem un ieguva pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Tikmēr Karsums šoreiz atzīmējās ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Uzbrucēju Patrika Zabusova un Vitālija Pavlova pārstāvētā Mihalovčes ”Dukla”, spēlējot bez komandas jaunpienācēja Kristapa Bazēviča, viesos papildlaikā ar 3:2 (0:0, 1:2, 1:0, 1:0) pārspēja “Presov”.

Zabusovs divas reizes meta pa vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un laukumu pameta ar neitrālu lietderību.

Savukārt Pavlovs izdarīja divus metienus, uzvarēja astoņos no 14 (57,14%) iemetieniem un tika pie negatīva lietderības koeficienta -1.

Tāpat panākumu svinēja arī aizsarga Roberta Mamčica pārstāvētā ”Nove Zamky”, kas, spēlējot mājās, papildlaikā ar 5:4 (3:3, 1:1, 0:0, 1:0) salauza “Spisska Nova Ves” izrādīto pretestību.

Mamčics atzīmējās ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Tikmēr zaudējumu, spēlējot bez aizsarga Patrika Ozola, piedzīvoja Trenčīnas ”Dukla”, kas savā laukumā ar 3:5 (0:1, 2:1, 1:3) atzina “Kosice” pārākumu.