Buncim vārti un noraidījums, Marenim ”-2” un sausais zaudējums (VIDEO)

Latvijas uzbrucējs Filips Buncis šovakar izcēlās ar gūtiem vārtiem Zviedrijas pēc spēka otrajā līgā (Allsvenskan).

Filipa Bunča pārstāvētā “Vasterviks IF” mājās ar 1:4 (1:2, 0:1, 0:1) piekāpās “Kalmar HC”.

Latvijas hokejists 14. minūtē guva “Vasterviks IF” vienīgos vārtus.

Buncis 17 minūtēs un 55 sekundēs izpildīja sešus(!!!) metienus pa pretinieku vārtiem, nopelnīja piecas soda minūtes, uzvarēja desmit no 17 (58%) iemetieniem, veica vienu spēka paņēmienu un nopelnīja neitrālu lietderības koeficientu.

Uzbrucējs šosezon 30 spēlēs guvis piecus vārtus un izdarījis trīs rezultatīvas piespēles.

“Vasterviks IF” ar 28 punktiem 30 mačos ieņem 13. vietu 14 komandu konkurencē.

Mika Indraša pārstāvētā “Brynas”, kam diskvalifikācijas dēļ šovakar palīdzēt nevarēja Kārlis Čukste, savā laukumā ar 4:2 (1:1, 2:1, 1:0) pārspēja “Mora IK”.

Indrašis uz ledus pavadīja 18 minūtes un septiņas sekundes, trīsreiz metot pa vārtiem, izpildot divus spēka paņēmienus un laukumu pametot ar pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Uzbrucējs 30 spēlēs atzīmējies ar 14 precīziem metieniem un 13 rezultatīvām piespēlēm.

Čukste izlaida otro no diviem mačiem. Latvijas izlases aizsargs varēs atgriezties laukumā 10. janvāra spēlē pret “Kalmar HC”.

Aizsargs 28 mačos atzīmējies ar astoņām rezultatīvām piespēlēm.

“Brynas IF” ar 62 punktiem 30 spēlēs ir līgas līdere.

Riharda Mareņa pārstāvētā Nībro “Vikings” mājās ar 0:3 (0:0, 0:1, 0:2) atzina “Djurgardens IF” pārākumu.

Marenis 22 minūtēs un 22 sekundēs izpildīja trīs metienus, uzvarēja divos no trijiem (66,67%) iemetieniem un ieguva negatīvu lietderības koeficientu ”-2”.

Uzbrucējs 29 mačos guvis desmit vārtus un 15 reizes asistējis partneriem.

“Vikings” ar 48 punktiem 31 spēlē atrodas septītajā pozīcijā.

Savukārt “Ostersunds IK” bez Georga Golovkova ierindā viesos ar 0:2 (0:1, 0:1, 0:0) piekāpās “Sodertalje”.

Uzbrucējs 30 mačos izcēlies ar trīs precīziem metieniem un 12 rezultatīvām piespēlēm.

“Ostersunds IK” ar 24 punktiem 31 spēlē ieņem pēdējo vietu līgā.