Buncim pirmie vārti sezonā, Marenis pārtrauc sauso sēriju (VIDEO)

Latvijas uzbrucējs Filips Buncis šovakar guva savus pirmos vārtus Zviedrijas pēc spēka otrajā līgā (Allsvenskan).

Bunča pārstāvētā “Vasterviks IK” mājās ar 2:3 (1:2, 0:1, 1:0) piekāpās “Tingsryd”.

Latvijas uzbrucējs 15. minūtē guva komandas pirmos vārtus mačā.

Buncis 19 minūtēs un 26 sekundēs izpildīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, uzvarēja desmit no 19 (52,63%) iemetieniem, pielietoja vienu spēka paņēmienu, nopelnīja divas soda minūtes un ieguva pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Uzbrucējs šovakar nopelnīja savu pirmo rezultativitātes punktu sezonā 14 aizvadītajās spēlēs.

“Vasterviks IK” ar 13 punktiem 14 mačos ieņem pēdējo vietu līgā.

Riharda Mareņa pārstāvētā Nībro “Vikings” izbraukumā ar 2:0 (0:0, 0:0, 2:0) pārspēja “Djurgarden”.

Latviešu uzbrucējs 56. minūtē asistēja “Vikings” uzvaras vārtos un pārtrauca savu septiņu spēļu sēriju bez punktiem.

Marenis 14 minūtēs un 36 sekundēs reizi apdraudēja sāncenšu cietokšņa drošību, izpildīja vienu spēka paņēmienu, nopelnīja divas soda minūtes un tika pie neitrāla lietderības koeficienta.

Latvijas izlases uzbrucējs šosezon 12 spēlēs izcēlies ar trīs vārtiem un četrām rezultatīvām piespēlēm.

“Vikings” ar 24 punktiem 14 mačos atrodas trešajā pozīcijā.

Georga Golovkova pārstāvētā “Ostersunds IK” savā laukumā ar 2:5 (0:1, 2:1, 0:3) atzina Solnas “AIK” pārākumu.

Golovkovs laukumā pavadīja 17 minūtes un 28 sekundes, pielietojot vienu spēka paņēmienu un laukumu pametot ar negatīvu lietderības koeficientu ”-2”.

Latvijas izlases hokejists 14 spēlēs guvis vienus vārtus un atdevis četras rezultatīvas piespēles.

“Ostersunds IK” ar 15 punktiem 14 mačos ierindojas 11. vietā.

Tikmēr Kārļa Čukstes un Mika Indraša pārstāvētā “Brynas IF” viesos ar 3:1 (1:0, 0:1, 2:0) uzveica Upsālas “Almtuna”.

Čukste 19 minūtēs un 56 sekundēs reizi meta pa vārtiem, tika pie divām soda minūtēm un ieguva neitrālu lietderību.

Latvijas izlases aizsargs 13 spēlēs atzīmējies ar trīs rezultatīvām piespēlēm.

Indrašis 16 minūtēs un 24 sekundēs izdarīja divus metienus, nopelnīja divas soda minūtes un tika pie negatīva lietderības koeficienta ”-1”.

Latvijas izlases uzbrucējs 13 mačos guvis četrus vārtus un atdevis septiņas rezultatīvas piespēles.

“Brynas IF” ar 31 punktu 13 spēlēs ir līgas līdere.

Autors: Rainers Rogs Avots: Allsvenskan