Zabusovam vārti Slovākijā, Buncis rezultatīvs latviešu derbijā

Latviešu uzbrucējs Patriks Zabusovs šovakar izcēlās ar gūtiem vārtiem Slovākijas Ekstralīgā. Tāpat rezultatīvs Slovākijā bija arī uzbrucējs Filips Buncis.

Zabusova gūtie vārti neglāba Mihalovčes “Dukla”, ko pārstāv arī uzbrucējs Vitālijs Pavlovs, no zaudējuma savā laukumā ar 1:5 (0:0, 1:2, 0:3) mačā pret ”Kosice”.

Latvijas uzbrucējs 27. minūtē guva komandas vienīgos vārtus, tobrīd panākot uz tablo 1:1.

Zabusovs izdarīja sešus(!!!) metienus pa pretinieku vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un spēli pabeidza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Latvijas uzbrucējs 28 mačos ir sakrājis ar 18 (9+9) punktiem.

Pavlovs reizi apdraudēja sāncenšu cietokšņa drošību, atzīmējās ar divām soda minūtēm un negatīvu lietderības koeficientu -1.

Bunča pārstāvētā ”Nitra” mājās ar 3:1 (0:0, 0:1, 3:0) pārspēja aizsarga Roberta Mamčica pārstāvēto “Nove Zamky”.

Latviešu uzbrucējs 50. minūtē asistēja komandas uzvaras vārtu guvumā.

Buncis izpildīja trīs metienus, zaudēja visos trijos iemetienos, kuros piedalījās un maču noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu.

Latviešu uzbrucējs šosezon 35 spēlēs ir nopelnījis 16 (6+10) punktus.

Mamčics trīs reizes apdraudēja sāncenšu cietokšņa drošību un laukumu pameta ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Uzbrucēja Mārtiņa Karsuma pārstāvētā ”Liptovsky Mikulas”, spēlējot savā laukumā, pēcspēles metienu sērijā ar 3:4 (1:3, 1:0, 1:0, 0:0, 0:1) piekāpās ”Presov”.

Karsums izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem un spēli pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Tāpat zaudējumu piedzīvoja arī uzbrucēja Frenks Razgala pārstāvētā ”Poprad”, kas, spēlējot viesos, papildlaikā ar 4:5 (1:3, 1:1, 2:0, 0:1) atzina Slovākijas čempiones Bratislavas ”Slovan” pārākumu.

Arī Razgals divas reizes meta pa vārtiem un laukumu atstāja ar neitrālu lietderību.

Autors: Rainers Rogs Avots: Slovākijas Ekstralīga