Buncim lielais noraidījums, rezultāts Play-out sērijā neizšķirts (VIDEO)

Šovakar cīņā par palikšanu Zviedrijas pēc spēka otrajā hokeja līgā (Allsvenskan) Georga Golovkova “Ostersunds IK” vienība ar rezultātu 2:1 (1:0, 0:1, 1:0) savā laukumā pārspēja Filipa Bunča “Vasterviks IF” komandu.

Golovkovs šajā spēlē nepiedalījās, bet Buncis sešās minūtēs un 58 sekundēs vienreiz meta pa pretinieku vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienu, uzvarēja 20% iemetienu, nopelnīja 25 soda minūtes, kā arī atstāja laukumu ar neitrālu lietderības koeficientu.

Lielo noraidījumu Buncis nopelnīja par sitienu pretiniekam ar nūju.

Regulārajā sezonā 32 spēlēs Golovkovs guva trīs vārtus un atdeva 12 piespēles, bet vienā Play-off spēlē hokejists punktus nav guvis.

Tikmēr Buncis 52 regulārās sezonas cīņās tika pie deviņiem vārtu guvumiem un astoņām piespēlēm, kam četros izslēgšanas mačos viņš pievienojis vienu precīzu metienu un divas piespēles.

Sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts šobrīd ir neizšķirts 2-2.