Bunča klubs piedzīvo zaudējumu un noslēdz sezonu

Šovakar Slovākijas Ekstralīgas ceturtdaļfināla piektajā mačā Latvijas uzbrucēja Filipa Bunča pārstāvētā “Nitra” komanda ar rezultātu 2:4 (0:0, 2:3, 0:1) viesos piekāpās “Kosice” vienībai un piedzīvoja zaudējumu sērijā.

Buncis šajā mačā 16 minūtēs un divās sekundēs pa vārtiem nemeta, nopelnīja divas soda minūtes, uzvarēja 20% iemetienu un pameta laukumu ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Buncim šajā regulārajā sezonā 45 spēlēs astoņi vārti un 12 piespēles, bet astoņos Play-off mačos uzbrucējs guva trīs vārtus un atdeva rezultatīvu piespēli.

“Kosice” izcīnījuši uzvaru sērijā ar rezultātu 4-1.

Citā spēlē Patrika ZabusovaVitālija Pavlova un Kristapa Bazēviča Mihalovčes “Dukla” ar rezultātu 0:4 (0:2, 0:0, 0:2) viesos zaudēja Bratislavas “Slovan” klubam.

Pavlovs 18 minūtēs un 19 sekundēs pa vārtiem nemeta, nopelnīja četras soda minūtes, uzvarēja 63% iemetienu un laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Tikmēr Zabusovs 21 minūtē un 35 sekundēs četras reizes meta pa vārtiem un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Bazēvičs šajā mačā nepiedalījās.

Šajā sezonā Zabusovam 39 mačos 11 vārti un desmit piespēles, bet astoņās Play-off spēlēs uzbrucējam vārti un trīs piespēles.

Pavlovam 33 regulārās sezonas spēlēs septiņi vārti un astoņas piespēles, bet trīs Play-off cīņās uzbrucējs ar punktiem nav izcēlies.

“Dukla” šobrīd atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 3-2.