Bukarts uguņo uzvarā pār Bičevski, latviešu derbijā rezultatīvs arī Sotnieks (VIDEO)

Roberts Bukarts, hokejazinas.com

Roberts Bukarts | Foto: Petr Kotala, hc-vitkovice.cz

Latvijas izlases uzbrucējs Roberts Bukarts šovakar izcēlās ar gūtiem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm Čehijas Ekstralīgā mačā pret uzbrucēja Māra Bičevska pārstāvēto ”Mlada Boleslav”. Citā latviešu duelī rezultatīvs bija arī aizsargs Kristaps Sotnieks.

Pateicoties Bukarta lieliskajam sniegumam, Vitkovices “Ridera” viesos ar 3:2 (0:1, 2:1, 1:0) apspēlēja Bičevska pārstāvēto klubu.

Latviešu uzbrucējs 24. minūtē, realizējot skaitlisko vairākumu, guva komandas pirmos vārtus un tobrīd panāca 1:1, bet mača turpinājumā atzīmējās ar divām rezultatīvām piespēlēm.

Bukarts laukumā pavadīja 17 minūtes un septiņas sekundes, kuru laikā reizi meta pa vārtiem, bloķēja vienu pretinieku metienu un ieguva pozitīvu lietderības koeficientu +3.

Latvijas izlases uzbrucējs šosezon 45 mačos ir nopelnījis 43 (21+22) punktus.

Savukārt Bičevskis nospēlēja vien desmit minūtes un 31 sekundi, uzvarot vienā no četriem (25%) iemetieniem un laukumu pametot ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Tikmēr aizsargu Kristapa Sotnieka un Oskara Cibuļska pārstāvētā Kladno ”Rytiri”, neskatoties uz Sotnieka rezultatīvo sniegumu, izbraukumā ar 4:5 (1:2, 2:1, 1:2) piekāpās aizsarga Kārļa Čukstes pārstāvētajai Triņecas ”Ocelari”.

Pieredzējušais Sotnieks 39. minūtē asistēja komandas trešajā vārtu guvumā un palīdzēja ”Rytiri” tobrīd panākt izlīdzinājumu – 3:3.

Sotnieks laukumā pavadīja 15 minūtes un sešas sekundes, kuru laikā bloķēja vienu pretinieku metienu un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -1.

Latvijas izlases aizsargs 37 spēlēs ir sakrājis septiņus (1+6) punktus.

Cibuļskis 17 minūšu un 20 sekunžu laikā bloķēja piecus pretinieku metienus, pielietoja vienu spēka paņēmienu un ieguva pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Savukārt Čukste nospēlēja 21 minūti un 23 sekundes, divas reizes apdraudot sāncenšu cietokšņa drošību un laukumu pametot ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.