Bukarts turpina demonstrēt rezultatīvu sniegumu Čehijā

Rezultatīvu sniegumu Čehijas Ekstralīgā turpina demonstrēt latviešu uzbrucējs Roberts Bukarts, kurš šovakar izdarīja rezultatīvu piespēli Vitkovices ”Ridera” uzvaras vārtos un palīdzēja sevis un Gunta Galviņa pārstāvētajai komandai izcīnīt ceturto uzvaru pēc kārtas.

Galviņa un Bukarta pārstāvētā ”Ridera” divu latviešu pārstāvēto klubu duelī mājās ar 4:2 (0:2, 2:0, 2:0) apspēlēja aizsarga Kristofera Binduļa pārstāvēto Česke ”Budejovices Motor”. Latvijas izlases uzbrucējs 48. minūtē rezultatīvi asistēja Vitkovices uzvaras vārtu guvumā.

Bukarts uz ledus pavadīja 18 minūtes un 40 sekundes, kuru laikā izdarīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un ieguva pozitīvu lietderības koeficientu +2. Tikmēr Galviņš nospēlēja 21 minūti un 43 sekundes, izpildot sešus metienus pa pretinieku vārtiem (dalīts lielākais rādītājs komandā).

Savukārt pretinieku rindās Bindulis laukumā pavadīja 17 minūtes un 44 sekundes, kuru laikā vienu reizi apdraudēja pretinieku vārtus, izdarīja vienu spēka paņēmienu un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -1.

Citā latviešu duelī aizsarga Roberta Mamčiča un uzbrucēja Patrika Zabusova pārstāvētā Zlīnas ”Berani” mājās ar 1:2 (0:1, 0:1, 1:0) atzina Mārtiņa Dzierkala pārstāvētās Pilzenes “Škoda” pārākumu. Visi trīs latviešu hokejisti šajā mačā palika bez rezultativitātes punktiem.

Mamčičs uz ledus pavadīja 24 minūtes un 25 sekundes, kuru laikā izdarīja piecus metienus pa pretinieku vārtiem un bloķēja vienu sāncenšu metienu. Tikmēr Zabusovs 18 minūšu un četru sekunžu laikā atzīmējās ar vienu metienu pa pretinieku vārtiem.

Savukārt Dzierkals laukumā pavadīja 13 minūtes un 31 sekundi, kuras laikā divas reizes apdraudēja pretinieku vārtu drošību, kā arī bloķēja divus sāncenšu metienus un nopelnīja divas soda minūtes.

Neveiksmi cieta arī aizsarga Uvja Balinska pārstāvētā Litvinovas ”Verva”, kas izbraukumā ar 2:3 (1:0, 1:3, 0:0) piekāpās Hradeckrālovas “Mountfield”.

Balinskis nospēlēja 22 minūtes un 49 sekundes, neizdarot nevienu metienu pa pretinieku vārtiem un bloķējot divus sāncenšu metienus.

Tāpat zaudējumu piedzīvoja arī uzbrucēja Māra Bičevska pārstāvētā “Mlada Boleslav”, kas viesos ar 1:2 (0:0, 1:2, 0:0) atzina 49 gadus vecā Jaromīra Jāgra pārstāvētās Kladno “Rytīrži” pārākumu. Leģendārais Jāgrs rezultatīvi asistēja Kladno kluba uzvaras vārtu guvumā.

Bičevskis uz ledus pavadīja 15 minūtes un 29 sekundes, kuru laikā neizpildīja nevienu metienu pa pretinieku vārtiem, taču pielietoja vienu spēka paņēmienu un uzvarēja 47% iemetienu.

Autors: Rainers Rogs Avots: Hokej.cz