Bukarts rezultatīvs pret Dzierkalu, Balinska vārti nepalīdz Litvinovai

Roberts Bukarts, hokejazinas.com

Roberts Bukarts | Foto: isport.blesk.cz

Čehijas ekstralīgas spēlēs uz ledus devās vairāki Latvijas hokejisti.

Savstarpēju spēli aizvadīja Roberta Bukarta un Gunta Galviņa Vitkovices “Ridera” un Mārtiņa Dzierkala pārstāvētā Plzeņas “Škoda”. Uzvaru ar 3:2 izcīnīja Dzierkala komanda. Mārtiņš laukumā pavadīja 20:23 minūtes trīsreiz metot pa vārtiem. Bukarts rezultatīvi asistēja “Ridera” pirmajos vārtos. Uzbrucējs divas reizes meta pa vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu un bloķēja pretinieku metienu, nopelnot pozitīvu lietderības koeficientu “+1”, pavadot uz ledus 14:38 minūtes. Savukārt, Galviņš bloķēja 2 metienus nospēlētās 20:29 minūtēs.

Uvis Balinskis atzīmējās ar vārtu guvumu Litvinovas “Verva” zaudējumā pret Brno “Kometa” (2:4). Balinskis 10. minūtē atklāja mača rezultātu. Šie vārti kļuva par ceturtajiem šosezon. Uz laukuma Balinskis spēlēja 23 minūtes 31 sekundi, veicot divus metienus pa vārtiem un nopelnīja lietderību “+2”.

“Mlada Boleslav” bez Māra Bičevska sastāvā overtaimā ar 4:3 pārspēja Mountfīldas “Hradec Kralove”.

Aizsarga Kristofera Binduļa Česke Budejovices “Motor” pret  Prāgas “Sparta” (1:0, rit 2. periods)

Vācijas hokeja līgas (DEL) spēlē Artūra Kuldas Krēfeldes “Pinguine” … Brēmerhāvenes “Pinguins”. Kulda mačam netika pieteikts.

Savukārt, Šveices hokeja līgas (NL) dienas vienīgajā mačā Cīrihes “Lions” ar 1:0 bija pārāka par Ronalda Ķēniņa “Lausanne”. Ķēniņš sev atvēlētajās 12 minūtēs 46 sekundēs divreiz meta pa vārtiem.