Bukarts rezultatīvs latviešu derbijā, Mitenam ceturtais zaudējums pēc kārtas

Šovakar Čehijas Ekstralīgas spēlēs piedalījās pieci Latvijas hokejisti.

Brāļu Roberta un Riharda Bukartu pārstāvētā Vitkovices “Ridera” ar rezultātu 4:2 (2:1, 2:0, 0:1) mājās apspēlēja citu latviešu Mareka Mitena un Eduarda Tralmaka Kladno “Rytiri”.

Roberts mača septītajā minūtē rezultatīvi piespēlēja komandas otrajos vārtos. Uz ledus pavadītajās 13:05 minūtēs Roberts Bukarts veica un bloķēja pa diviem metieniem.

Savukārt, viņa brālis Rihards nospēlētajās 16:26 minūtēs bloķēja vienu metienu. Rihards šajā mačā spēlēja pirmajā virknējumā.

Rihards sešos mačos “Ridera” rindās guvis vienus vārtus un atdevis vienu rezultatīvu piespēli. Roberta kontā 39 spēlēs desmit vārtu guvumi un četras rezultatīvas piespēles.

Mitens sargāja “Rytiri” vārtus un tika galā ar 17 metieniem no 21 (80,9%), taču Tralmaks sev atvēlētajās 24 minūtēs un 16 sekundēs veica sešus (!!!) metienus pa vārtiem un uzvarēja deviņus no desmit iemetieniem.

Tralmaks šosezon 41 mačā izcēlies ar 17 precīziem metieniem un astoņām rezultatīvām piespēlēm. Vārtsargs Mitens četros mačos atvairījis 89,4% metienu, ielaižot vidēji 3,33 ripas spēlē.

“Ridera” ar 51 punktu 40 spēlēs atrodas vien 11. pozīcijā. Bukartu pārstāvētā komanda nākamo maču aizvadīs 4. februārī pret Tršinecas “Ocelari”.

“Rytiri” ar 30 punktiem 41 spēlē ieņem pēdējo vietu 14 komandu konkurencē. Nākamo maču abu latviešu vienība aizvadīs 4. februārī pret Prāgas “Sparta”.

Citā mačā Ralfa Freiberga Hradeckrāloves “Mountfield” viesos ar 1:2 (0:1, 1:0, 0:1) piekāpās “BK Mlada Boleslav”.

Freibergs uz laukuma atradās 20 minūtes un 49 sekundes, kuru laikā divreiz apdraudēja pretinieku vārtus un iekrāja negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Aizsargs 43 mačos izcēlies ar vienu precīzu metienu un septiņām rezultatīvām piespēlēm.

“Mountfield” ar 61 punktu 43 spēlēs ierindojas astotajā pozīcijā. Nākamais mačs Freiberga pārstāvētajai komandai paredzēts 4. februārī pret Českes Budejovices “Motor”.