Bukarts kļūst par mača galveno varoni Čehijā (VIDEO)

Roberts Bukarts, hokejazinas.com

Roberts Bukarts | Foto: Petr Kotala / HC Vítkovice Ridera

Latvijas izlases uzbrucējs Roberts Bukarts šovakar izcēlās ar diviem gūtiem vārtiem Čehijas Ekstralīgā.

Bukarta pārstāvētā Vitkovices “Ridera”, spēlējot mājās, papildlaikā ar 4:3 (0:0, 1:2, 2:1, 1:0) pārspēja “Olomouc”.

Latviešu uzbrucējs 50. minūtē, realizējot skaitlisko vairākumu, panāca uz tablo 2:3, bet 63. minūtē izrāva “Ridera” uzvaru pagarinājumā.

Bukarts (sešās spēlēs 3+0) šovakar izpildīja četrus metienus pa pretinieku vārtiem, bloķēja vienu sāncenšu metienu un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

”Ridera” ar septiņiem punktiem tikpat mačos ieņem vien 11. vietu līgā.

Tikmēr aizsarga Ralfa Freiberga pārstāvētā Hradeckrāloves “Mountfield” savā laukumā ar 2:4 (0:1, 1:0, 1:3) piekāpās Karlovi Vari “Energie”.

Freibergs (septiņās spēlēs 0+0) 18 minūšu un 32 sekunžu laikā reizi apdraudēja sāncenšu cietokšņa drošību un tika pie negatīva lietderības koeficienta ”-1”.

“Mountfield” ar 12 punktiem septiņos mačos šobrīd atrodas sestajā pozīcijā.