Bukarts izrauj papildlaiku pēdējās sekundēs, Zīle rezultatīvs latviešu duelī (VIDEO)

Latvijas izlases uzbrucējs Roberts Bukarts šovakar izcēlās ar gūtiem vārtiem Čehijas Ekstralīgā, bet aizsargs Kristaps Zīle atzīmējās ar rezultatīvu piespēli latviešu pārstāvēto klubu duelī.

Bukarta pārstāvētā Vitkovices ”Ridera” spēlējot viesos, pēcspēles metienu sērijā ar 2:3 (0:1, 1:0, 1:1, 0:0, 0:1) piekāpās Hradeckrālovas “Mountfield”.

Pieredzējušais Bukarts sešas sekundes pirms pamatlaika beigām guva komandas otros vārtus un izrāva papildlaiku. Latviešu uzbrucējam šis bija otrais vārtu guvums sezonas aizvadītajos trijos mačos.

Bukarts laukumā pavadīja 17 minūtes un 22 sekundes, kuru laikā izdarīja piecus metienus pa pretinieku vārtiem un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Tāpat ar rezultatīvu sniegumu atzīmējās arī aizsargs Kristaps Zīle, kura rezultatīvā piespēle gan neglāba viņa, kā arī Jāņa Jaka un Ralfa Freiberga pārstāvēto Litvīnovas ”Verva” no zaudējuma savā laukumā ar 2:3 (1:1, 1:1, 0:0, 0:0, 0:1) pēcspēles metienu sērijā cita latviešu aizsarga Uvja Balinska pārstāvētajai Liberecas ”Bili Tygri”.

Zīle 28. minūtē asistēja komandas otrajā vārtu guvumā un palīdzēja komandai tobrīd panākt neizšķirtu. Latvijas izlases aizsargs četros mačos ir ticis pie trim (1+2) punktiem.

Zīle uz ledus atradās 23 minūtes un 25 sekundes (trešais lielākais spēles laiks komandā), trīsreiz metot pa pretinieku vārtiem, bloķējot vienu sāncenšu metienu, pielietojot vienu spēka paņēmienu un pabeidzot maču ar neitrālu lietderības koeficientu.

Jaks nospēlēja 23 minūtes un 41 sekundi (otrais ilgākais spēles laiks komandā), kuras laikā trīs reizes apdraudēja pretinieku vārtu drošību, nopelnīja divas soda minūtes un ieguva pozitīvu lietderības koeficientu +1. Pēcspēles metienu sērijā Latvijas izlases aizsargam bija iespēja izpildīt bullīti, taču viņam neizdevās pārspēt sāncenšu vārtsargu.

Freibergs šoreiz nebija pieteikts mačam.

Savukārt pretinieku rindās Balinskis laukumā pavadīja 23 minūtes un 32 sekundes (otrais lielākais spēles laiks komandā), divreiz metot pa pretinieku vārtiem un nopelnot pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Citā latviešu hokejistu pārstāvēto klubu duelī uzbrucēja Māra Bičevska pārstāvētā ”Mlada Boleslav” mājās ar 5:1 (2:0, 1:1, 2:0) sakāva aizsarga Kristofera Binduļa un uzbrucēja Mārtiņa Dzierkala pārstāvēto Česke Budejovices ”Motor”. Nevienam no latviešu hokejistiem neizdevās tikt pie rezultativitātes punktiem.

Kristapa Sotnieka un Oskara Cibuļska pārstāvētā Kladno ”Rytiri” izbraukumā ar 3:1 (1:1, 1:0, 1:0) pārspēja Brno ”Kometa”. Ne Sotnieks, ne Cibuļskis ar rezultatīvu sniegumu neizcēlās.

Savukārt aizsarga Kārļa Čukstes pārstāvētā Triņecas ”Ocelari” savā laukumā ar 1:2 (0:1, 1:1, 0:0) atzina Karlovi Vari ”Energie” pārākumu. Čukste ar rezultatīvām darbībām nepiedalījās komandas vienīgajā vārtu guvumā.

Autors: Rainers Rogs Avots: Čehijas Ekstralīga