Bukarts asistē uzvaras vārtos, ”Ridera” izcīna pirmo panākumu pusfināla sērijā (VIDEO)

Roberts Bukarts, hokejazinas.com

Roberts Bukarts | Foto: Petr Kotala/hc-vitkovice.cz

Latvijas izlases uzbrucējs Roberts Bukarts šodien izcēlās ar rezultatīvu sniegumu Čehijas Ekstralīgas pusfināla ceturtajā mačā, palīdzot Vitkovices “Ridera” izbraukumā ar 2:1 (1:0, 1:1, 0:0) pārspēt Hradeckrāloves “Mountfield” un izcīnīt pirmo uzvaru sērijā.

Bukarts 27. minūtē, spēlējot skaitliskajā vairākumā, asistēja komandas uzvaras vārtu guvumā un palīdzēja ”Ridera” tobrīd uz tablo panākt 2:0.

Pieredzējušais Latvijas izlases uzbrucējs laukumā pavadīja 15 minūtes un 15 sekundes, izpildot trīs metienus pa pretinieku vārtiem, nopelnot divas soda minūtes un laukumu pametot ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Regulārajā sezonā Bukarts 52 spēlēs izcēlās ar 21 vārtu guvumu un 26 rezultatīvām piespēlēm, bet astoņos Play-off mačos Latvijas hokejists ir nopelnījis četrus (3+1) punktus.

Bukarta pārstāvētā ”Ridera” sērijā atrodas iedzinējas lomā ar 1-3. Nākamā sērijas spēle paredzēta 11. aprīlī (pulksten 18:00).