Bukarts asistē uzvaras vārtos, ”Ridera” izcīna pirmo panākumu pusfināla sērijā (VIDEO)

Latvijas izlases uzbrucējs Roberts Bukarts šodien izcēlās ar rezultatīvu sniegumu Čehijas Ekstralīgas pusfināla ceturtajā mačā, palīdzot Vitkovices “Ridera” izbraukumā ar 2:1 (1:0, 1:1, 0:0) pārspēt Hradeckrāloves “Mountfield” un izcīnīt pirmo uzvaru sērijā.

Bukarts 27. minūtē, spēlējot skaitliskajā vairākumā, asistēja komandas uzvaras vārtu guvumā un palīdzēja ”Ridera” tobrīd uz tablo panākt 2:0.

Pieredzējušais Latvijas izlases uzbrucējs laukumā pavadīja 15 minūtes un 15 sekundes, izpildot trīs metienus pa pretinieku vārtiem, nopelnot divas soda minūtes un laukumu pametot ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Regulārajā sezonā Bukarts 52 spēlēs izcēlās ar 21 vārtu guvumu un 26 rezultatīvām piespēlēm, bet astoņos Play-off mačos Latvijas hokejists ir nopelnījis četrus (3+1) punktus.

Bukarta pārstāvētā ”Ridera” sērijā atrodas iedzinējas lomā ar 1-3. Nākamā sērijas spēle paredzēta 11. aprīlī (pulksten 18:00).

Autors: Rainers Rogs Avots: Čehijas Ekstralīga