Bukartam vārti otrajā spēlē pēc kārtas, rezultatīvs arī Jaks (VIDEO)

Latvijas izlases uzbrucējs Roberts Bukarts šovakar izcēlās ar gūtiem vārtiem Čehijas Ekstralīgā.

Bukarta pārstāvētā Vitkovices “Ridera”, spēlējot viesos, bullīšos ar 4:3 (1:0, 1:2, 1:1, 0:0, 1:0) pieveica Česke Budejovice “Motor”.

Latvijas hokejists sestajā minūtē atklāja mača rezultātu. Bukartam bija iespēja izpildīt arī pēcspēles metienu, taču viņam neizdevās pārspēt sāncenšu vārtsargu.

Bukarts 17 minūtēs un 36 sekundēs izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, bloķēja trīs sāncenšu metienus un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Uzbrucējs šosezon 27 spēlēs guvis astoņus vārtus un atdevis trīs rezultatīvas piespēles.

“Ridera” ar 34 punktiem 28 mačos ieņem 12. vietu 14 komandu konkurencē. Nākamo spēli Bukarta pārstāvētā komanda aizvadīs 3. janvāri, plkst. 19:30 viesos tiekoties ar Prāgas ”Sparta”.

Jāņa Jaka un Kristapa Zīles pārstāvētā Litvīnovas “Verva” savā laukumā ar 6:1 (1:0, 3:1, 2:0) apspēlēja “Mlada Boleslav”.

Pieredzējušais Jaks 13. minūtē atzīmējās ar rezultatīvu piespēli “Verva” pirmajos vārtos.

Jaks uz ledus pavadīja 18 minūtes un 33 sekundes, izpildot septiņus(!!!!!) metienus, pielietojot vienu spēka paņēmienu un laukumu pametot ar pozitīvu lietderības koeficientu ”+2”.

Aizsargs 23 mačos izcēlies ar trīs precīziem metieniem un deviņām rezultatīvām piespēlēm.

Zīle 17 minūtēs un 27 sekundēs bloķēja divus metienus, saņēma divas soda minūtes un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu ”+2”.

Aizsargs 31 spēlē guvis vienus vārtus un četras reizes asistējis partneriem.

“Verva” ar 56 punktiem 31 mačā atrodas ceturtajā pozīcijā. Nākamo spēli latviešu pārstāvētā komanda aizvadīs 3. janvāri, plkst. 18:30 savā laukumā uzņemot Karlovi Vari “Energie”.

Savukārt Ralfa Freiberga pārstāvētā Hradeckrāloves “Mountfield” izbraukumā ar 2:7 (0:1, 1:0, 0:6) zaudēja Tršinecas “Ocelari”.

Freibergs uz ledus atradās 19 minūtes un 19 sekundes, divreiz metot pa vārtiem, bloķējot divus pretinieku metienus un laukumu pametot ar negatīvu lietderības koeficientu ”-1”.

Aizsargs 31 spēlē atzīmējies ar vienu precīzu metienu un četrām rezultatīvām piespēlēm.

“Mountfield” ar 46 punktiem 31 mačā ieņem septīto vietu. Nākamo spēli Freiberga pārstāvētais klubs aizvadīs 3. janvāri, plkst. 19:00 mājās tiekoties ar Eduarda Tralmaka pārstāvēto Kladno “Rytiri”.