Bukartam vārti latviešu derbijā Čehijā

Latvijas izlases uzbrucējs Roberts Bukarts šovakar izcēlās ar gūtiem vārtiem Čehijas Ekstralīgā mačā pret uzbrucēja Māra Bičevska pārstāvēto ”Mlada Boleslav”.

Neskatoties uz Bukarta precīzo metienu, Vitkovices ”Ridera”, spēlējot viesos, piedzīvoja zaudējumu pēcspēles metienu sērijā ar 2:3 (0:1, 1:0, 1:1, 0:0, 1:0).

Bukarts 38. minūtē guva komandas pirmos vārtus un tobrīd uz tablo panāca 1:1. Latviešu uzbrucējam bija iespēja izpildīt divus bullīšus pēcspēles metienu sērijā, taču ne vienā no reizēm viņam neizdevās pārspēt sāncenšu vārtsargu.

32 gadus vecais Bukarts laukumā pavadīja 20 minūtes un desmit sekundes, kuru laikā izpildīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, bloķēja vienu sāncenšu metienu, uzvarēja savā vienīgajā iemetienā un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Latvijas uzbrucējs šosezon 39 spēlēs ir sakrājis 35 (18+17) punktus.

Savukārt Bičevskis nospēlēja 17 minūtes un 52 sekundes, bloķējot divus pretinieku metienus, uzvarot deviņos no 19 (47%) iemetieniem un maču noslēdzot ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Citā mačā aizsarga Kārļa Čukstes pārstāvētā Triņecas ”Ocelari” savā laukumā ar 1:3 (0:2, 0:0, 1:1) atzina ”Olomouc” pārākumu.

Čukste 16 minūšu un 38 sekunžu laikā bloķēja vienu pretinieku metienu un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -1.

Tikmēr aizsarga Kristofera Binduļa un uzbrucēja Mārtiņa Dzierkala pārstāvētā Česke Budejovices ”Motor” izbraukumā ar 0:5 (0:0, 0:4, 0:1) kapitulēja Prāgas ”Sparta”.

Bindulis uz ledus pavadītajās 16 minūtēs un 19 sekundēs bloķēja vienu mājinieku metienu, pielietoja vienu spēka paņēmienu, nopelnīja divas soda minūtes un ieguva negatīvu lietderības koeficientu -2.

Savukārt Dzierkals, nospēlējot 15 minūtes un 20 sekundes, divas reizes meta pa vārtiem, bloķēja vienu pretinieku metienu un tika pie neitrāla lietderības koeficienta.

Autors: Rainers Rogs Avots: Čehijas Ekstralīga