Bukartam un Jakam vārti savstarpējā mačā, rezultatīvi arī Zīle un Bindulis (VIDEO)

Latvijas hokejisti Roberts Bukarts un Jānis Jaks šodien izcēlās ar gūtiem vārtiem Čehijas Ekstralīgā savstarpējā mačā. Tāpat rezultatīvi Čehijā bija arī aizsargi Kristaps Zīle un Kristofers Bindulis.

Jaka, Zīles un Ralfa Freiberga pārstāvētā Litvīnovas ”Verva”, spēlējot viesos, pēcspēles metienu sērijā ar 3:2 (0:2, 1:0, 1:0, 0:0, 1:0) pārspēja Bukarta pārstāvēto Vitkovices ”Ridera”.

Bukarts, spēlējot skaitliskajā vairākumā, guva komandas otros vārtus un dubultoja ”Ridera” pārsvaru (2:0). Latviešu uzbrucējs pēcspēles metienu sērijā realizēja vienu no trijiem bullīšiem.

Jaks 43. minūtē atbildēja ar gūtiem vārtiem vairākumā un samazināja rezultāta starpību līdz minimumam – 1:2. Latviešu aizsargs izpildīja vienu no bullīšiem pēcspēles metienu sērijā, taču viņam neizdevās pārspēt sāncenšu vārtsargu.

Savukārt Zīle 58. minūtē, spēlējot skaitliskajā vairākumā, asistēja ”Verva” otrajā vārtu guvumā un palīdzēja viesiem izraut papildlaiku (2:2).

Bukarts 19 minūšu un 42 sekunžu laikā izpildīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem, bloķēja vienu sāncenšu metienu un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Latvijas izlases uzbrucējs šosezon 41 spēlē ir nopelnījis 36 (19+17) punktus.

Jaks 18 minūtēs un 49 sekundēs reizi apdraudēja sāncenšu cietokšņa drošību, pielietoja vienu spēka paņēmienu un tika pie neitrāla lietderības koeficienta.

Latviešu aizsargs 35 mačos ir ticis pie 18 (5+13) punktiem.

Zīle nospēlētajās 22 minūtēs un 38 sekundēs reizi meta pa vārtiem, bloķēja trīs pretinieku metienus, izpildīja vienu spēka paņēmienu un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -1.

Latvijas izlases aizsargs 40 spēlēs ir sakrājis 16 (2+14) punktus.

Aizsarga Kristofera Binduļa rezultatīvā piespēle palīdzēja Česke Budejovices ”Motor”, ko pārstāv arī uzbrucējs Mārtiņš Dzierkals, mājās ar 3:2 (1:1, 2:0, 0:1) pieveikt aizsarga Kārļa Čukstes pārstāvēto Triņecas ”Ocelari”.

Latviešu aizsargs pamatlaika vidū asistēja komandas otrajā vārtu guvumā un palīdzēja ”Motor” pirmoreiz mačā izvirzīties vadībā (2:1).

Bindulis laukumā pavadīja 20 minūtes un 29 sekundes, divreiz metot pa vārtiem, bloķējot vienu pretinieku metienu, nopelnot divas soda minūtes un maču noslēdzot ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Latviešu aizsargs 33 spēlēs ir ticis pie trīs (1+2) punktiem.

Dzierkals 13 minūtēs un divās sekundēs atzīmējās ar neitrālu lietderību.

Savukārt Čukste nospēlēja 17 minūtes un 37 sekundes, kuru laikā izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Aizsarga Uvja Balinska pārstāvētā Liberecas ”Bili Tygri” savā laukumā ar 3:1 (2:0, 0:0, 1:1) apspēlēja Hradeckrāloves “Mountfield”.

Balinskis 19 minūtēs un deviņās sekundēs reizi apdraudēja sāncenšu cietoksni, bloķēja vienu pretinieku metienu, izpildīja vienu spēka paņēmienu un nopelnīja neitrālu lietderības koeficientu.

Aizsarga Oskara Cibuļska pārstāvētā Kladno ”Rytiri”, spēlējot bez Kristapa Sotnieka, izbraukumā ar 2:4 (0:1, 0:2, 2:1) atzina Pardubices ”Dynamo” pārākumu.

Cibuļskis uz ledus pavadīto 19 minūšu un 37 sekunžu laikā divreiz stājās ripas ceļā, pielietoja vienu spēka paņēmienu un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Tāpat zaudējumu piedzīvoja arī uzbrucēja Māra Bičevska pārstāvētā ”Mlada Boleslav”, kas viesos ar 1:4 (0:1, 1:1, 0:2) piekāpās Prāgas ”Sparta”.

Bičevskis 13 minūtēs un 43 sekundēs reizi meta pa vārtiem, bloķēja vienu pretinieku metienu, nopelnīja divas soda minūtes, uzvarēja astoņos no 12 (67%) iemetieniem un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -1.

Autors: Rainers Rogs Avots: Čehijas Ekstralīga