Bukartam piespēle un uzvaras bullītis Čehijā

Šodien Māra Bičevska pārstāvētā “Mlada Boleslav” vienība Čehijas Ekstralīgas mačā ar rezultātu 3:2 (0:0, 1:2, 2:0) pārspēja Brno “Kometa” komandu. Bičevskis šajā mačā uz ledus pavadīja 12:30 minūtes, pa vārtiem nemeta, ka arī pameta laukumu ar neitrālu lietderības koeficientu.

Citā mačā Kristapa Sotnieka un Oskara Cibuļska pārstāvētā Kladno “Rytiri” viesos piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 0:3 (0:2, 0:1, 0:0) “Olomouc” klubam. Sotnieks uz ledus pavadīja 15:42 minūtes un laukumu pameta ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”, bet Cibuļskim šajā spēlē 19:17 minūtes uz ledus un neitrāls lietderības koeficients.

Roberta Bukarta Vikovices “Ridera” vienība ar rezultātu 3:2 (1:0, 1:2, 0:0, 0:0, 1:0) pēcspēles metienos uzvarēja Mārtiņa Dzierkala un Kristofera Binduļa Česke Budejovices “Motor”.

Dzierkals šajā spēlē uz ledus pavadīja 18:43 minūtes un atzīmējās ar rezultatīvu piespēli, divreiz meta pa vārtiem, nopelīja četras soda minūtes, kā arī pameta laukumu ar neitrālu lietderības koeficientu. Bindulis 16:55 minūtēs vienreiz meta pa vārtiem, izpildīja divus spēka paņēmienus un pameta laukumu ar neitrālu lietderības koeficientu.

Roberts Bukarts šajā spēlē 18:40 minūtēs guva rezultatīvu piespēli un realizēja pēcspēles metienu, nopelnīja divas soda minūtes, vienreiz meta pa vārtiem un laukumu pameta ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Visbeidzot, Kārļa Čukstes Triņecas “Orlecari” ar rezultātu 4:1 (3:0, 0:0, 1:0) mājās uzveica Jāņa Jaka, Kristapa Zīles un Ralfa Freiberga Litvīnovas “Verva”.

Jānim Jakam šajā spēlē 16:19 minūtēs viena piespēle, viens metiens pa vārtiem un viens spēka paņēmiens, kā arī neitrāls lietderības koeficients. Kristaps Zīle arī nopelnīja piespēli šajā spēlē, aizvadīja iespaidīgu 21:37 minūti uz ledus, vienreiz meta pa vārtiem un nopelnīja divas soda minūtes, kā arī laukumu pameta ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”. Ralfs Freibergs 11:42 minūtēs vienreiz meta pa vārtiem un izpildīja vienu metienu pa vārtiem, kā arī noslēdza maču ar neitrālu lietderības koeficientu.

Kārlis Čukste 17:04 minūtēs divreiz meta pa vārtiem un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.