Bukartam neieskaitīti vārti, komanda izcīna uzvaru ceturtajā papildlaikā

Roberts Bukarts, hokejazinas.com

Roberts Bukarts | Foto: "HC Vitkovice"

Šovakar Čehijas Ekstralīgas pusfināla sestajā mačā Roberta Bukarta pārstāvētā Vitkovices “Ridera” komanda ar rezultātu 2:1 (1:0, 0:0, 0:1, 0:0, 0:0, 0:0, 1:0) viesos ceturtajā papildlaikā uzvarēja Hradeckrāloves “Mountfield” vienību.

Bukarts šajā spēlē 33 minūtēs un 31 sekundē izdarīja četrus metienus pa vārtiem, bloķēja vienu pretinieku metienu, izpildīja spēka paņēmienu un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmā perioda 11 minūtē “Ridera” uzbrucējs Pīters Krīgers atklāja mača rezultātu.

Otrajā trešdaļā komandas vārtus neguva, bet trešā mača nogriežņa 11. minūtē Grems Makkormaks panāca neizšķirtu.

Pēc pamatlaika sekoja divi papildlaiki, kuros neviens no klubiem vārtus gūt nespēja. Trešā papildlaika piektajā minūtē Roberts Bukarts šķietami izcēlās ar precīzu metienu, taču tas netika ieskaitīts.

Ceturtā papildlaika 19. minūtē gan Dominiks Lakatošs mazākumā izrāva uzvaru “Ridera” vienībai.

Alešs Stezka atvairīja 80 no 81 “Mountfield” metiena, bet Matejs Mahovskis tika galā ar 47 no 49 “Ridera” raidījumiem.

Regulārajā sezonā Bukarts 52 spēlēs izcēlās ar 21 vārtu guvumu un 26 rezultatīvām piespēlēm, bet astoņos Play-off mačos hokejistam trīs vārti un piespēle.

Rezultāts sērijā šobrīd ir neizšķirts 3-3. Bukarta komanda spējusi atspēlēties no rezultāta 0-3.

Izšķirošais, septītais mačs starp abiem klubiem 15. aprīlī plkst. 16:30.