Bukartam divi vārti, “Ridera” garā bullīšu sērijā piedzīvo zaudējumu

Latvijas izlases uzbrucēja Roberta Bukarta pārstāvētā Čehijas Ekstralīgas komanda Vitkovices “Ridera” ar rezultātu 4:5 (0:1, 2:2, 2:1, 0:0, 0:1) pēcspēles metienos viesos piekāpās HK “Olomouc” vienībai.

Pirmās trešdaļas devītajā minūtē mača rezultātu atklāja “Olomouc” uzbrucējs Lūkašs Klimeks, bet otrās trešdaļas trešajā minūtē Jans Bambula palielināja mājinieku pārsvaru līdz divām ripām.

Otrā perioda septītajā minūtē pirmos vārtus mačā guva Vitkovices klubs, ar precīzu metienu vairākumā izceļoties Robertam Bukartam. Trešdaļas 16. minūtē vairākumā Dominiks Lakatošs panāca izlīdzinājumu, bet perioda izskaņā Jirži Ondrušeks atkal izvirzīja vadībā mājiniekus.

Trešā mača nogiežņa septajā minūtē Robertam Bukartam izdevās realizēt soda metienu un izlīdzināt rezultātu. Peters Krīgers 15. minūtē vairākumā jau vadībā izvirzīja “Ridera” vienību, bet nepilnas trīs minūtes līdz pamatlaika beigām Jakubs Ostrava atkal panāca līdzsvaru uz rezultāta tablo.

Papildlaikā komandas vārtus neguva, bet 10 kārtas ilgā pēcspēles metienu sērijā uzvaru izcīnīja “Olomouc” komanda. Bukartam neizdevās realizēt nevienu no divām iespējām.

Robertam Bukartam šosezon septiņās spēlēs septiņi vārtu guvumi. Vitkovices komanda ar 14 punktiem septiņās spēlēs šobrīd atrodas otrajā vietā Čehijas Ekstralīgā.