Bukartam divi vārti pret laukumā aktīvo Zīli

Šovakar Čehijas Ekstralīgas spēlēs laukumos devās pieci Latvijas hokejisti.

Roberta Bukarta pārstāvētā Vitkovices “Ridera” ar rezultātu 6:2 (1:0, 2:1, 3:1) pārspēja aizsargu Jāņa Jaka un Kristapa Zīles Litvīnovas “Verva” vienību.

Bukarts atzīmējās ar diviem vārtu guvumiem. Otrās trešdaļas sākumā uzbrucējs panāca 2:0, taču astoņas minūtes vēlāk guva savus otros vārtus, panākot 3:1. Šajā mačā 16:11 minūtēs Bukarts veica četrus metienus pa vārtiem, vienu bloķēja un pameta laukumu ar pozitīvu lietderību “+1”.

Šosezon uzbrucējs 22 spēlēs guvis sešus vārtus un atdevis trīs rezultatīvas piespēles.

Zīle uz laukuma atradās 23 minūtes un 30 sekundes, kuru laikā bloķēja un izpildīja pa trīs metieniem, pielietoja spēka paņēmienu un pabeidza maču ar pozitīvu lietderību “+1”. Jaks maču izlaida traumas dēļ.

Šosezon Zīle 24 spēlēs nopelnījis piecus punktus (1+4), bet Jaks 20 mačos ticis pie desmit punktiem (3+7).

“Verva” komanda šajā sezonā 25 cīņās izcīnījusi 42 punktus un atrodas ceturtajā vietā Ekstralīgā. Nākamo spēli abu latviešu klubs aizvadīs 8. decembrī pret Patrika Ozola “HK Olomouc”.

Ridera” ar 22 punktiem 23 cīņās ieņem 12. pozīciju līgā. Nākamais mačs Vitkovices komandai paredzēts 5. decembrī Čempionu hokeja līgas ietvaros pret Šveices komandu Rapersvīlas “Jona Lakers”.

Citā mačā aizsarga Patrika Ozola “HK Olomouc” komanda viesos ar rezultātu 4:2 (1:1, 3:0, 0:1) pārspēja “BK Mlada Boleslav”.

Ozols 12:48 minūtēs veica vienu metienu pa vārtiem.

Olomonkas komandas vārtus sargāja bijušais Rīgas “Dinamo” vārtsargs Jakubs Sedlāčeks, tiekot galā ar 24 no 26 metieniem.

Šajā sezonā aizsargs Čehijas Ekstrlīgā divos mačos pie punktiem nav ticis, taču Čehijas pēc spēka otrās līgas kluba Jihlavas “Dukla” rindās 24 cīņās nopelnījis vārtu guvumu un atdevis sešas rezultatīvas piespēles

“Olomouc” ar 33 punktiem 25 spēlēs atrodas devītajā vietā līgā. Nākamā spēle Ozola klubam paredzēta 8. decembrī pret Kristapa Zīles un Jāņa Jaka Litvinovas “Verva”.

Savukārt, Ralfa Freiberga pārstāvētā Hradeckrāloves “Mountfield” mājās piekāpās Plzeņas “Škoda” ar 1:2 (0:0, 0:1, 1:0, 0:0, 0:1) pēcspēles metienu sērijā.

Freibergs nospēlētajās 17:09 minūtēs veica piecus (!!!) metienus pa vārtiem un saņēma divu minūšu noraidījumu.

Šosezon 25 spēlēs Freibergs guvis vienus vārtus un atdevis trīs rezultatīvas piespēles.

“Mountfield” ar 41 punktu 25 cīņās ierindojas piektajā vietā Ekstralīgā. Nākamo maču Freiberga komanda aizvadīs 8. decembrī izbraukumā pret Roberta Bukarta Vitkovices “Ridera”.

Visbeidzot, uzbrucēja Eduarda Tralmaka pārstāvētā Kladno “Rytiri” viesos ar 3:6 (0:1, 1:1, 2:4) zaudēja Česke Budejovices “Motor”.

Tralmaks gandrīz 20 minūtēs pa reizei veica un bloķēja metienus, uzvarēja trīs no četriem iemetieniem un sakrāja negatīvu lietderību “-3”.

Uzbrucējs šosezon 23 cīņās ticis pie 16 (11+5) punktiem.

“Rytiri” ar 22 punktiem 23 mačos ierindojas 13. vietā līgā. Nākamā spēle Tralmaka klubam paredzēta 8. decembrī pret Karlovi Vari “Energie”.