Bukartam divi punkti neveiksmē, Tralmaka klubs pazaudē punktu pēdējā minūtē

Latvijas izlases uzbrucējs Roberts Bukarts šovakar atzīmējās ar divām rezultatīvām piespēlēm Čehijas Ekstralīgā.

Bukarta pārstāvētā Vitkovices “Ridera”, spēlējot izbraukumā, papildlaikā ar 2:3 (0:2, 1:0, 1:0, 0:1) piekāpās “Olomouc”.

Latvijas hokejists 39. minūtē, spēlējot skaitliskajā vairākumā, asistēja komandas pirmajā vārtu guvumā, bet 58. minūtē vienādos sastāvos palīdzēja “Ridera” panākt 2:2.

Bukarts 15 minūtēs un 11 sekundēs izpildīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, bloķēja vienu sāncenšu metienu un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Uzbrucējs šosezon 17 spēlēs guvis četrus vārtus un izdarījis trīs rezultatīvas piespēles.

“Ridera” ar 17 punktiem 18 mačos ieņem 12. vietu 14 komandu konkurencē.

Nākamo spēli Čehijas Ekstralīgā Bukarta pārstāvētā komanda aizvadīs 24. novembrī pret Prāgas ”Sparta”.

Eduarda Tralmaka pārstāvētā Kladno “Rytiri” mājās ar 2:4 (0:2, 2:0, 0:2) atzina Plzeņas “Škoda” pārākumu. Viesi izšķirošos vārtus guva 36 sekundes pirms pamatlaika beigām.

Tralmaks uz ledus pavadīja 23 minūtes un astoņas sekundes, trīsreiz metot pa vārtiem, uzvarot trijos no pieciem (60%) iemetieniem un laukumu pametot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Uzbrucējs 18 spēlēs izcēlies ar deviņiem precīziem metieniem un četrām rezultatīvām piespēlēm.

“Rytiri” ar 17 punktiem 18 mačos ierindojas 13. pozīcijā.

Tralmaka klubam nākamā spēle paredzēta 24. novembrī pret aizsarga Ralfa Freiberga pārstāvēto Hradeckrāloves “Mountfield”.

Ralfa Freiberga pārstāvētā Hradeckrāloves “Mountfield” šovakar viesos ar 4:3 (0:0, 4:1, 0:2) pārspēja Karlovi Vari “Energie”.

Freibergs 16 minūtēs un 52 sekundēs atzīmējās ar vienu metienu un neitrālu lietderību.

Aizsargs 20 spēlēs ticis pie trīs rezultatīvām piespēlēm.

“Mountfield” ar 31 punktu 20 mačos atrodas sestajā vietā.

Freiberga pārstāvētā komanda nākamo spēli aizvadīs 24. novembrī pret Tralmaka pārstāvēto “Rytiri”.

Autors: Rainers Rogs Avots: Hokej.cz