Bukarta klubs zaudē un nonāk bezdibeņa malā

Šovakar Čehijas Ekstralīgas pusfināla trešajā mačā Roberta Bukarta pārstāvētā Vitkovices “Ridera” komanda ar rezultātu 2:4 (1:2, 0:0, 1:2) viesos piekāpās Hradeckrāloves “Mountfield” vienībai.

Bukarts šajā spēlē 18 minūtēs un sešās sekundēs izdarīja trīs metienus pa vārtiem un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmā perioda desmitajā minūtē “Mountfield” uzbrucējs Olivers Okuliars vairākumā atklāja mača rezultātu, bet 18. minūtē Grems Makkormaks vēlreiz realizēja skaitlisko pārsvaru un dubultoja pārsvaru.

11 sekundes pirms pirmā perioda beigām Mareks Kaluss vairākumā vienus vārtus atguva.

Otrajā trešdaļā komandas vārtus neguva, bet trešā mača nogriežņa 11. minūtē Pīters Krīgers panāca izlīdzinājumu.

Spēles turpinājums Bukarta klubam gan bija neveiksmīgs – 16. minūtē Patriks Miškars atjaunoja “Mountfield” priekšrocību, bet pēdējā pamatlaika minūtē Radovans Pavlīks pielika punktu mačam ar precīzu metienu tukšos vārtos.

Regulārajā sezonā Bukarts 52 spēlēs izcēlās ar 21 vārtu guvumu un 26 rezultatīvām piespēlēm, bet sešos Play-off mačos hokejistam trīs vārti.

“Mountfield” šobrīd atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 3-0.

Nākamais mačs starp abiem klubiem 9. aprīlī plkst. 17:00.