Bukarta klubs zaudē arī otro Čehijas Ekstralīgas pusfināla spēli

Roberts Bukarts, hokejazinas.com

Roberts Bukarts | Foto: Vitkovices "Ridera"

Šovakar Čehijas Ekstralīgas pusfināla otrajā mačā Roberta Bukarta pārstāvētā Vitkovices “Ridera” komanda ar rezultātu 2:3 (0:0, 0:0, 2:2, 0:1) mājās papildlaikā piekāpās Hradeckrāloves “Mountfield” vienībai.

Bukarts šajā spēlē 17 minūtēs un 22 sekundēs izdarīja divus metienus pa vārtiem, bloķēja vienu pretinieku metienu un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Ne pirmajā, ne otrajā periodā komandas ar vārtu guvumiem neizcēlās.

Trešā mača nogriežņa sestajā minūtē Dominiks Lakatošs atklāja spēles rezultātu, bet devītajā minūtē Džeremijs Ūlets-Bleins panāca neizšķirtu.

Vēlāk trešdaļā Patriks Kohs vēlreiz deva priekšrocību Bukarta klubam, taču Grems Makkormaks 17. minūtē izlīdzināja mača rezultātu.

Papildlaika otrajā minūtē Patriks Miškars izrāva uzvaru “Mountfield” vienībai.

Regulārajā sezonā Bukarts 52 spēlēs izcēlās ar 21 vārtu guvumu un 26 rezultatīvām piespēlēm, bet piecos Play-off mačos hokejistam trīs vārti.

“Mountfield” šobrīd atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 2-0.

Nākamais mačs starp abiem klubiem 8. aprīlī plkst. 18:00.