“Brynas” direktors: Čukstes tipa spēlētāju meklējām jau kādu laiku

Zviedrijas pēc spēka 2. līgas (Allsvenskan) vienības “Brynas IF” sporta direktors Johans Alsens izrādīja apmierinātību pēc latvieša Kārļa Čukstes piesaistīšanas.

Iepriekš portāls “Hokejazinas.com” vēstīja, ka Čukste vienojies ar “Brynas IF”.

“Kad radās iespēja parakstīt Kārli, mēs to uzreiz izmantojām. Viņš ir tāda tipa spēlētājs, kādu esam meklējuši jau kādu laiku. Ar savu augumu un īpašībām gan kā cilvēks, gan kā spēlētājs viņš pievienos komandai spēku. Gara auguma spēlētājs, kurš vienmēr dara visu komandas labā.

Kārlis jau nākamnedēļ pievienosies “Brynas IF” un piedalīsies komandas gatavošanā gaidāmajai sezonai. Līdzjutēji un atbalstītāji tagad ar nepacietību gaida, kad viņš uz ledus uzvilks “Brynas” kreklu un ieguldīs savu meistarību un profesionalitāti. Mēs ceram, ka gaidāmajā sezonā kopā varēsim radīt neaizmirstamus mirkļus,” izteicās Alsens.

“Brynas IF” aizvadītajā sezonā 52 spēlēs Zviedrijas hokeja līgā (SHL) nopelnīja 62 punktus un ierindojās priekšpēdējā, 13. vietā līgā. Play-out sērijā klubs ar rezultātu 1-4 piekāpās Malmes “Redhawks” un tika pazemināts uz “Allsvenskan” līgu.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: "Brynas IF"

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)