SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

“Brynas” direktors: Spēlētājs kā Indrašis mums palīdzēs atgriezties SHL

Zviedrijas pēc spēka 2. līgas (Allsvenskan) vienības “Brynas IF” sporta direktors Johans Alsens izrādīja gandarījumu par latvieša Mika Indraša piesaistīšanu.

Vakardien portāls “Hokejazinas.com” vēstīja, ka Indrašis vienojies ar “Brynas IF”. Komandā spēlēs arī cits latvietis – Kārlis Čukste.

“Esam gandarīti, ka spējām piesaistīt tik labu un stabilu spēlētāju kā Miks. Viņš ir pirmā un otrā piecinieka spēlētājs, uz kuru mēs ļoti ceram. Viņš jau ilgu laiku ir strādājis augstākajā līmenī, un Mika kalibra spēlētāja piesaistīšana ir ļoti svarīga mūsu ambīcijām atgūt vietu SHL.

Miks ir spēlētājs, kurš aizpildīs pēdējo puzles gabalu. No sākuma bija paredzēts, ka būs spēlētājs, kurš atrodas zemāk komandā, taču tagad mums parādījās iespēja piesaistīt labāko spēlētāju no Eiropas,” saka Alsens.

“Brynas IF” aizvadītajā sezonā 52 spēlēs Zviedrijas hokeja līgā (SHL) nopelnīja 62 punktus un ierindojās priekšpēdējā, 13. vietā līgā. Play-out sērijā klubs ar rezultātu 1-4 piekāpās Malmes “Redhawks” un tika pazemināts uz “Allsvenskan” līgu.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: "Brynas IF"

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)