Brēmerhāfene bez Gudļevska uzlej aukstu dušu Berlīnes lāčiem

Vācijas hokeja līgā (DEL) šodien spēli aizvadīja latviešu vārtsarga Kristers Gudļevska pārstāvētā Brēmerhāfenes “Fischtown Punguins” komanda, kas izbraukumā viesojās pie līgas līdervienības Berlīnes “Eisbaren”.

Uzvaru aizvadītajā mačā ar rezultātu 4:2 izcīnīja Brēmerhāfenes hokejisti. Par spēles vienu no spilgtākajiem spēlētājiem kļuva “Fischtown Punguins” komandas jaunpienācējs Kolts Konrads, kuram šī bija pirmā spēle DEL.

Kanādietis spēlēja trešajā maiņā un savā pirmajā spēlē čempionātā atzīmējās ar diviem gūtiem vārtiem. Abus vārtus uzbrucējs guva otrā un trešā perioda pirmajā minūtē.

Jāpiebilst, ka Berlīnes hokejisti pēc pirmā perioda bija vadībā ar 2:0, taču nespēja noturēt iegūto pārsvaru.

Gudļevskis izlaida otro spēli pēc kārtas, bet vārtus Brēmerhāfenes komandā sargāja Iļja Andrjukhovs, kuram šī bija otrā pilnā spēle šosezon DEL.

Šosezon Gudļevskis deviņās spēlēs atvairījis 90,3 % metienu un ielaidis vidēji 2,29 ripas spēlē.

Brēmerhāfenes hokejisti ar 23 punktiem pakāpās uz trešo vietu tabulā, bet “Eisbaren” patlaban ar 27 punktiem saglabā līderpozīcijas.