Brantam ceturtie vārti Dānijā, rezultatīvi arī Skvorcovs un Cibuļskis (VIDEO)

Latviešu aizsargs Harijs Brants šovakar izcēlās ar gūtiem vārtiem Dānijas hokeja līgā (Metal Ligaen). Tāpat ar rezultatīvu sniegumu atzīmējās aizsargs Oskars Cibuļskis un uzbrucējs Gunārs Skvorcovs.

Branta un Skvorcova pārstāvētā Odenses “Bulldogs” mājās ar 4:2 (1:0, 1:1, 2:1) apspēlēja “Sonderjyske Ishockey”.

Skvorcovs pamatlaika vidū asistēja “Bulldogs” otrajos vārtos, bet Brants 50. minūtē panāca uz tablo 4:1.

Brants šovakar izpildīja deviņus(!!!!!) metienus pa pretinieku vārtiem un nopelnīja divas soda minūtes.

Aizsargs 18 mačos guvis četrus vārtus un atdevis piecas rezultatīvas piespēles.

Skvorcovs trīsreiz apdraudēja sāncenšu cietokšņa drošību.

Uzbrucējs šosezon 21 spēlē atzīmējies ar deviņiem precīziem metieniem un četrām rezultatīvām piespēlēm.

“Bulldogs” ar 36 punktiem 21 mačā ieņem ceturto vietu līgā.

Oskara Cibuļska un Andra Džeriņa pārstāvētā Hērningas “Blue Fox” savā laukumā ar 4:2 (0:1, 1:1, 3:0) pārspēja Artūra Salijas pārstāvēto Esbjergas “Energy”.

Pieredzējušais Cibuļskis 42. minūtē asistēja “Blue Fox” otrajā vārtu guvumā un palīdzēja mājiniekiem tobrīd panākt 2:2.

Aizsargs 18 spēlēs guvis vienus vārtus un piecas reizes rezultatīvi asistējis partneriem.

Džeriņš izdarīja trīs metienus.

Uzbrucējs 12 mačos izcēlies ar trīs precīziem metieniem un divām rezultatīvām piespēlēm.

Tikmēr Salija atzīmējās ar divām soda minūtēm.

Aizsargs 19 spēlēs guvis vienus vārtus un divreiz rezultatīvi asistējis partneriem.

“Blue Fox” ar 44 punktiem 21 mačā ir Dānijas čempionāta līdere, bet “Energy” ar punktiem 22 spēlēs atrodas piektajā pozīcijā.

Autors: Rainers Rogs Avots: Metal Ligaen