Brāļi Bukarti iemet Mitenam, “Kladno” 16. zaudējums pēc kārtas (VIDEO)

Čehijas Ekstralīgā šovakar tika aizvadītas divas spēles, un vienā no tām laukumā izgāja vairāki latviešu hokejisti.

Eduarda Tralmaka un Mareka Mitena pārstāvētā Kladno “Rytiri” savās mājās tikās ar Roberta un Riharda Bukartu pārstāvēto Vitkovices “Ridera”. Uzvaru ar rezultātu 4:0 izcīnīja “Ridera” hokejisti, sagādājot Jaromira Jāgra piederošajam klubam 16. zaudējumu pēc kārtas.

Piebildīsim, ka pirms divām dienām šīs abas komandas jau tikās Kladno, un arī toreiz parāki ar 3:2 bija “Ridera” hokejisti.

Aizvadītajā mačā Roberts Bukarts otrajā periodā vairākumā panāca 2:0, savukārt Rihards Bukarts trešās trešdaļas sākumā guva “Ridera” komandas trešos vārtus.

Roberts Bukarts spēlēja trešajā maiņā un 16 minūšu laikā izdarīja divus metienus. Savukārt Rihards Bukarts spēlēja ceturtajā maiņā un 11 minūtēs izdarīja trīs metienus, kā arī nopelnīja koeficientu “+1”.

Tikmēr Tralmaks bija otrās maiņas uzbrucējs un 16 minūtēs izdarīja divus metienus.

Savukārt Mitens šajā mačā atvairīja 28 no 32 pretinieku metieniem.

Otrā spēlē Plzeņas “Škoda” savā laukumā ar 1:3 piekāpās čempionāta līdervienībai Pardubices “Dynamo”.