Bļugera “Penguins” divreiz izvirzās vadībā, bet piedzīvo zaudējumu (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas hokeja izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Pitsburgas “Penguins” mājās ar rezultātu 2:4 (1:0, 1:3, 0:1) piekāpās Ņūdžersijas “Devils” vienībai.

Bļugers šajā mačā uz ledus pavadīja 11 minūtes un 53 sekundes, vienreiz meta pa pretinieku vārtiem, bloķēja vienu pretinieku metienu, uzvarēja 53% iemetienu un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmā perioda 15. minūtē “Penguins” uzbrucējs Jevgēņijs Malkins atklāja mača rezultātu, bet otrā perioda septītajā minūtē vairākumā Džeks Hjūzs panāca izlīdzinājumu.

Otrās trešdaļas 13. minūtē Džefs Kārters vēlreiz izvirzīja vadībā mājiniekus, taču 18. minūtē Dagijs Hamiltons panāca līdzsvaru uz rezultāta tablo.

“Devils” kapteinis Niko Hišīrs 38 sekundes pirms otrā mača nogriežņa noslēguma deva priekšrocību savai komandai, bet Džeks Hjūzs piecas sekundes pirms noslēdzošās sirēnas pielika punktu spēlei ar precīzu metienu tukšos “Penguins” vārtos.

Tristans Džarijs tika galā ar 24 no 27 “Red Wings” raidījumiem, bet Vīteks Vanečeks tika galā ar 25 no 27 “Penguins” raidījumiem.

Bļugers šosezon 21 spēlē guvis vienus vārtus un atdevis sešas rezultatīvas piespēles, bet “Penguins” ar 44 punktiem 36 mačos atrodas septītajā vietā Austrumu konferencē.

Nākamā spēle Bļugera “Penguins” 2. janvārī plkst. 21:00 pēc Latvijas laika viesos pret Bostonas “Bruins” vienību.