Bļugera “Penguins” divreiz atspēlējas un pieveic Rietumu konferences līderus (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas hokeja izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Pitsburgas “Penguins” mājās ar rezultātu 4:3 (0:2, 2:0, 2:1) pārspēja Vegasas “Golden Knights” vienību.

Teodors Bļugers šajā mačā uz ledus atradās 11 minūtes un 20 sekundes, izdarīja divus metienus, izpildīja spēka paņēmienu, bloķēja vienu pretinieku metienu, vienreiz atņēma ripu pretspēlētājam, uzvarēja 44% iemetienu un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmā perioda ceturtajā minūtē “Golden Knights” uzbrucējs Džeks Aikels atklāja mača rezultātu, bet Railijs Smits 18. minūtē vairākumā viesu pārsvaru dubultoja.

Otrās trešdaļas trešajā minūtē Broks Makgins vienus vārtus atguva, bet 14. minūtē Rikārds Rakels panāca izlīdzinājumu.

Trešā mača nogriežņa otrajā minūtē Šea Teodors vairākumā vēlreiz spēja izvirzīt vadībā “Golden Knights”, taču Džeiks Gencels astotajā minūtē atkal izlīdzināja rezultātu. Kasperi Kapanens desmitajā minūtē jau vadībā izvirzīja “Penguins” un šo pārsvaru arī izdevās noturēt līdz mača beigām.

Tristans Džarijs atvairīja 34 no 37 “Golden Knights” metieniem, bet Logans Tompsons tika galā ar 43 no 47 “Penguins” raidījumiem.

Bļugers šosezon deviņās spēlēs atdevis četras rezultatīvas piespēles, bet “Penguins” ar 28 punktiem 24 mačos atrodas astotajā vietā Austrumu konferencē.

Nākamā spēle “Penguins” 24 decembrī plkst. 2:00 pēc Latvijas laika mājās pret Sentluisas “Blues”.