Bindulim lielākais spēles laiks, ”Dukla” piedzīvo pirmo neveiksmi Play-off (VIDEO)

Pirmo zaudējumu Slovākijas Ekstralīgas Play-off šovakar piedzīvoja Latvijas aizsarga Kristofera Binduļa un uzbrucēja Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Mihalovčes “Dukla”, kas ceturtdaļfināla ceturtajā spēlē viesos ar 2:3 (1:1, 0:1, 1:1) piekāpās “HKM Zvolen”.

“Dukla” sērijā līdz četrām uzvarām atrodas vadībā ar 3-1.

Bindulis uz ledus pavadīja 25 minūtes un 30 sekundes (pārliecinoši lielākais spēles laiks komandā), izpildot vienu metienu pa pretinieku vārtiem un laukumu pametot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Aizsargs 32 regulārā čempionāta spēlēs izcēlās ar diviem precīziem metieniem un piecām rezultatīvām piespēlēm, bet četros Play-off mačos nav ticis pie punktiem.

Tikmēr Daugaviņš 21 minūtē un 35 sekundēs divreiz apdraudēja sāncenšu cietokšņa drošību un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Uzbrucējs regulārajā sezonā 47 spēlēs guva 11 vārtus un atdeva 43 rezultatīvas piespēles. Savukārt četros Play-off mačos Daugaviņš nopelnījis četrus (1+3) punktus.

Sērijas piektā spēle tiks aizvadīta 27. martā, plkst. 19:00. Tā norisināsies Mihalovčē.

Autors: Rainers Rogs